Targi Ślubne - Katowice 2016

W dniu wczorajszym (31 stycznia 2016 roku) miały miejsce kolejne katowickie Targi Ślubne, w których Nadzwyczajki miały przyjemność uczestniczyć po raz drugi.

Tym razem Targi odbyły się w nowym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, mieszczącym się zaraz obok Spodka. Słynny Spodek dotychczas był tradycyjnym miejscem organizowania ślubnych spotkań wystawców z narzeczonymi.

szampan weselny
Fotografia: Ra2nski

MCK zdało egzamin

Nieśmiało przyznam, że MCK świetnie sprawdziło się jako gospodarz targów. Plan stoisk był prosty i czytelny, dzięki czemu zwiedzający nie mieli problemów z zobaczeniem wszystkich wystawców krok po kroku. Na samym końcu „ścieżki” mieściła się scena oraz duża przestrzeń z krzesełkami dla Par pragnących zobaczyć pokazy.


Targi na piątkę z plusem

szampan weselny Tuż po Targach wrażenia dla mnie jako wystawcy są wspaniałe. Mam nadzieję, że moi goście mają podobne odczucia.

Na moim stoisku pokazałam część prac dostępnych w sklepie internetowym Nadzwyczajki.pl. Były to głównie zaproszenia, ale także zawieszki, winietki, menu, tablica weselna, pudełko na koperty, poduszka na obrączki, podziękowania, pudełko na ciasto i inne..


Śląski perlik

szampan weselny Były też nowości specjalnie przygotowane na katowickie Targi. Jednym z nich było zaproszenie brązowe-złote z górniczym godłem (perlik - młot i żelazko - krótki kilof), na które zwiedzający zwrócili uwagę.

Zaproszenie zostało wykonane z ciemnego papieru w kolorze brązowym oraz jasnym kremowym - są to papiery matowe. Pomiędzy nimi znajduje się złoty karton, dodający temu projektowi nuty ekskluzywności.Najładniejszy Tandem

Tym razem najpopularniejszym zaproszeniem pośród wszystkich projektów okazał się tandem. Nic dziwnego: rysunek, który wyszedł spod ręki Iwony Klimaszewskiej zachwyca. Zaproszenie to możecie znaleźć na stronie: zaproszenie na ślub - Tandem

szampan weselny
Zaproszenie ślubne - TandemDziękuję wszystkim za rozmowy, miłe słowa i dobra energię. Po raz kolejny to dzięki Wam było wspaniale!

Anna Pinkosz