fartuszki kuchenne

Fartuszki kuchenne

Oryginalne fartuchy kuchenne

Zapraszamy do przyglądnięcia się z bliska ofercie fartuchów w różnych kolorach i z różnymi nadrukami. Tylko w sklepie Nadzwyczajki.pl znajdziesz fartuszek właśnie z takim nadrukiem, który został uszyty w Polsce. Dzięki temu możesz być pewien rzetelności wykonania.


Sticker Gwarancja Unikalności
Nadrukowane grafiki są autorskimi projektami, niedostępnymi w innych sklepach.
Wyróżnij się!

Sticker Doskonała Jakość
Fartuchy zostały w całości wyprodukowane w Polsce na nasze zlecenie.
Stąd wynika ich doskonała jakość.


Fartuchy kuchenne dla dorosłych


Fartuszki są nie tylko ładne i wygodne, są przede wszystkim praktyczne. Dzięki uniwersalnemu krojowi dopasowuje się do każdej budowy ciała. Szczególnie polecam zakup fartuszków w większych rozmiarach - zakrywa więcej, dzięki czemu mniejsza część ubioru naraża się na ubrudzenie.


czarny fartuszek kuchenny
            czarny fartuszek kuchenny 2


Zobacz Oferte ButtonProfesjonalne wykonanie fartuszków kuchennych


Fartuchy kuchenne uszyte są z typowego dla profesjonalnych fartuchów materiału - jest to elanobawełna, która jest materiałem bardzo trwałym i jednocześnie wygodnym.

Dzięki tym cechom materiału Twoje ubranie w kuchni pozostanie czyste, a przy tym cały czas będziesz się czuła/czuł swobodnie w kuchni lub podczas sprzątania domu.


zielony fartuszek kuchenny              Zielony fartuszek kuchenny


Skuteczna ochrona


Fartuszki przydatne są o każdej porze dnia i nocy. Uchroni nas nie tylko przed skwierczącym tłuszczem z patelni, soczystymi owocami i warzywami, ale także przed wieczornymi trunkami, które czasem lubią się wylewać.

czerwony fartuszek kuchenny           czerwony fartuszek kuchennyDziecięce fartuszki kuchenne


W sklepie Nadzwyczajki.pl pomyśleliśmy również o dzieciach - małych "kucharzach". W ofercie Sklepu Nadzwyczajki.pl znajdują się fartuszki ozdobione trzema typami grafik w 4 różnych kolorach.

Fartuszki są jedyne w swoim rodzaju, a urocze grafiki dodają im wyjątkowości.


Niebieski fartuszek dla dzieci - łakomczuch


Wysoka jakość fartuszków


Fartuszki zostały uszyte, podobnie jak fartuchy dla dorosłych z mocnego materiału jakim jest elanobawełna. Grafika nadrukowana jest techniką sitodruku, dzięki czemu farba nie będzie się kruszyć i znikać z materiału.

Żółty fartuszek dla dzieci


Fartuszki chronią przed ubrudzeniem


Fartuszki te w przypadku dzieci mają dużo szersze zastosowanie. Będą przydatne nie tylko w domu, ale również lub przede wszystkim w szkole na zajęciach, gdzie ubranka dzieci mogą się ubrudzić.

Czerwony fartuszek dla dzieciFartuszki kuchenne - świetny pomysł na prezent


Najlepsze prezenty to takie, które oprócz tego że są ładne, są również praktyczne, bardzo oryginalne i pasujące do adresata. Fartuszki kuchenne w sklepie Nadzwyczajki.pl pasują jak ulał do definicji idealnego prezentu. Dzięki dużemu wyborowi wzorów i kolorów każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie albo swoich bliskich.


Idealny prezent dla kogoś kochanego


Fartuszek z nadrukiem słodkiego kotka i napisem "Najsłodszy kotek na świecie" z pewności wywoła szeroki uśmiech na niejednej twarzy. Niejedna dziewczyna i kobieta zasługuje na właśnie taki prezent. Czy nie uważasz?

Celowym zabiegiem jest uszycie fartuchów z wydłużonym sznureczkiem zakładanym na szyję. Dzięki takiemu rozwiązaniu fartuch staje się uniwersalny - pasuje do ludzi o różnych wzrostach.Fartuch z jajem dla łakomczucha


Wśród naszej kolekcji fartuchów nie może zabraknąć fartuszka z jajem. Dzięki bardzo zabawnej grafice nadrukowanej na materiale, fartuszek jest śmieszny, świetny i śliczny. Idealny jako prezent do przyjaciela lub przyjaciółki, którzy nie biorą siebie zbyt poważnie.


Fartuszek z ironicznym kotkiem

Jest to fartuszek z ironicznym nadrukiem, którego wręcz należy w ten sposób - z ironią interpretować. Polecany przede wszystkim imprezowiczom z bardzo wesołym usposobieniem.