bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Pewność zakupów

Sklep internetowy nadzwyczajki.pl prowadzony jest przez zarejestrowany w Polsce podmiot gospodarczy. Informacje na ten temat znajdują się w regulaminie sklepu. Przy zawieraniu umów sprzedaży obowiązują nas przepisy prawa polskiego.

Ochrona prywatności

Rejestracja w sklepie internetowym nie wymaga podania od Ciebie danych osobowych - podajesz jedynie adres e-mail i hasło zabezpieczające Twoje konto. Konto jest niezbędne, aby móc sprawdzać status i historię swoich zamówień. Dzięki niemu będziemy mogli również premiować rabatami osoby dokonujące częstych zakupów.

Dane teleadresowe podajesz dopiero składając zamówienie. Mogą one być inne dla każdego zamówienia. Po zakończeniu realizacji zamówienia dane te będą usuwane z systemu informatycznego sklepu.

Przekazywane nam dane nigdy nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych.

Bezpieczeństwo płatności

W chwili obecnej udostępniamy 3 podstawowe metody płatności: płatność przy odbiorze, przedpłatę przelewem na konto i przedpłatę poprzez PayPal. Klient decyduje, która forma jest dla niego bardziej dogodna.

O bezpieczeństwo przelewu (internetowego) dba Twój bank. 

Płatność kartą kredytową można zrealizować za pośrednictwem serwisu PayPal. W ten sposób zapłacisz kartą w bezpieczny sposób - nie podajesz nam numeru karty a o bezpieczeństwo transakcji dba PayPal. My sami nigdy nie prosimy o podanie numerów kart płatniczych!

Bezpieczna strona internetowa

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie naszej strony internetowej było bezpieczne.

Podstrony, na których przekazujesz wrażliwe dane wymagają protokołu SSL. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dane nie mogą zostać podsłuchane przez osoby trzecie. Ważny certyfikat SSL potwierdza tożsamość witryny, na której się znajdujesz.

Comodo

  powrót