paczkomaty inpost

Paczkomaty InPost

Paczkomaty Logo [Rgb]

Odbiór towaru w paczkomacie

1. Zrób zakupy w sklepie internetowym nadzwyczajki.pl

2. Podczas wypełniania formularza wysyłki wybierz najwygodniejszy dla Ciebie Paczkomat InPost, do którego dostarczymy Twoją przesyłkę.

3. Śledź drogę swojej przesyłki na stronie paczkomaty.pl

4. Odbierz sms lub e-mail z kodem odbioru.

5. Wyjmij paczkę z paczkomatu o dowolnej porze.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z Paczkomatów InPost?

Aby odbierać paczki z Paczkomatu InPost nie musisz nawet rejestrować się w systemie InPost. Zrób zakupy przez Internet, a po zamówieniu przesyłki do konkretnego Paczkomatu InPost otrzymasz SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Zalety Paczkomatów InPost

Najważniejszą zaletą Paczkomatów jest to, że sam decydujesz kiedy odbierzesz paczkę. Co więcej dostarczenie paczki do preferowanego Paczkomatu Klienta trwa maksymalnie 2 dni robocze od dnia nadania, a koszt usługi to zaledwie 7,50 za paczkę do 25 kg.

Gdzie mogę wybrać Paczkomat InPost?

Paczkomat możesz wybrać podczas rejestracji w InPost lub podczas wyboru formy wysyłki zakupów w sklepie Nadzwyczajki.pl. Aby wybrać InPost jako formę dostawy Twoich zakupów nie musisz rejestrować konta w In Post.

Gdzie zlokalizowane są Paczkomaty InPost?

Zobacz aktualną listę miejsc w Polsce, gdzie zlokalizowane są automaty InPost. Paczkomaty zlokalizowane są najczęściej przy supermarketach, stacjach benzynowych oraz parkingach strzeżonych. Stały monitoring kamer oraz nadzór ochrony daje pewność, iż przesyłki bezpiecznie czekają na odbiór przez Ciebie.

Co zrobić gdy dostanę sms od InPost o dostarczonej przesyłce do Paczkomatu?

Gdy znajdziesz się już przed Paczkomatem potrzebujesz tylko swój numer telefonu oraz kod odbioru paczki by odebrać przesyłkę. Dokładna i bardzo przyjazna dla odbiorcy instrukcja podpowie Ci, w którym miejscu powinieneś wpisać wspomniane numery. Wszystkie czynności przy Paczkomacie zajmują jakieś 1,5 min dla osoby początkującej.

Oprócz sms dostajesz również wiadomość e-mail, z numerem paczki, a także kodem odbioru paczki - tym samym, który znalazł się w Twoim smsie. W mailu znajduje się również adres miejsca, gdzie znajduje się Paczkomat z Twoją paczką.

Masz 3 dni na odebranie paczki. Po 2 dniach otrzymasz smsa przypominającego o czekającej na Ciebie paczce. Po 3 dniach paczka zostaje  przetransportowana do oddziału InPost gdzie czeka następne 11 dni, po czym wędruje z powrotem do nadawcy.

Paczkomaty Thats The Way 1000

  powrót