menu weselne

Menu weselne

Co to jest menu weselne?

Menu weselne pawie piórko
Menu weselne "Pawie Piórko"
Menu Weselne to karta dań jakie zostaną podane w czasie przyjęcia weselnego. Menu stawiane jest na stolikach gości weselnych w ten sposób, aby każdy mógł się z nim swobodnie zapoznać. Menu weselne pełni zarówno funkcję informacyjną jak i dekoracyjną.

W zależności od konfiguracji stolików zwykle ustawia się jedno menu dla 2 do 4 par gości weselnych.


Dlaczego warto wykorzystać menu weselne na swoim przyjęciu?

Menu weselne zakochana para
Srebrny komplet weselny "Zakochana Para"
(menu, zawieszka i winietka)
Menu Weselne jest elementem, który pojawił się u nas stosunkowo niedawno. Zostało jednakże bardzo ciepło przyjęte i bardzo szybko zyskuje na popularności, coraz częściej pojawiając się na weselnych stolikach. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zapewne fakt, iż coraz większą uwagę przykładamy do detali, które wpływają bezpośrednio na poziom przyjęcia.
Drukowane menu weselne specjalnie na potrzeby jednego przyjęcia weselnego jest elementem mającym znamiona ekskluzywnego, dodającym pożądanej elegancji i prestiżu.


Menu weselne w Nadzwyczajki.pl

W sklepie Nadzwyczajki.pl znaleźć można projekty menu weselnych związane bezpośrednio tematycznie z projektami zaproszeń i innych elementów takich jak winietki i dekoracje butelek z wódką. Dzięki temu z pewnością będziemy w stanie zadowolić osoby pragnące zachować spójność oprawy graficznej swojego wesela.

Menu weselne zbliżenie    Menu weselne detal
Menu weselne "Pawie Pióro"


Menu weselne w kolorze, jaki potrzebujesz

Przygotowania do przyjęcia weselnego rozpoczynają się nieraz z ponad rocznym wyprzedzeniem. Jest to konieczne w związku z ogromem detali, które trzeba przygotować po uprzednim dokładnym przemyśleniu każdego aspektu. Jednym z nich jest wiodący kolor na przyjęciu weselnym. Stąd też w ofercie menu w sklepie Nadzwyczajki.pl znajdują się produkty charakteryzujące się wielokolorowością. Każdy z Państwa z pewnością znajdzie menu pasujące do wielkiej całości.

Przykłady menu w różnych kolorach


Zielone menu weselne Różowe menu weselne Niebieskie menu weselne Czerwone menu weselne Fioletowe menu weselne Czarno - białej, kremowe menu weselneZobacz ofertę w sklepie internetowym