poduszki na obrączki

Poduszki na obrączki ślubne

W ofercie naszego sklepu w kategorii artykułów ślubnych znajdą Państwo kolekcję ręcznie robionych poduszeczek na obrączki ślubne.


poduszka na obrączki ślubne - bordowa    poduszka na obrączki ślubne - zielona
Zielona i bordowa poduszka na obrączki ślubne


Ręcznie robione poduszki

poduszka na obrączki - len i wełna
Poduszka na obrączki ślubne "eko"
Poduszka na obrączki służy temu, by świadek w bardzo elegancki wręcz dostojny sposób mógł podać księdzu obrączki w najważniejszej chwili mszy świętej - chwili właściwych zaślubin.

Poduszka na obrączki jest kwadratem lub prostokątem o wymiarach około 20 na 20 cm. Wykonana jest z eleganckich, wysokogatunkowych materiałów typu satyna lub bawełna.

W ofercie sklepu znajdują się poduszki niezwykle eleganckie i strojne, wykonane z delikatnie połyskującej satyny, a także poduszki bardzo eleganckie i oryginalne jednocześnie.

Poduszki w stylu oryginalnym wykonane są z tzw. eko-materiałów - bawełny, lnu, nawet wełny. Taka poduszka będzie się świetnie komponować z wystrojem małych drewnianych kościółków, często oddalonych od zgiełku miast. Sądzę, że takie poduszki mogą spokojnie nosić nazwę: regionalne poduszki na obrączki.

Poduszka na obrączki oprócz kwiatowych ozdób posiada także dwie satynowe wstążeczki, które przymocowują obrączki do poduszki, by nie upadły - nie zgubiły się.

Poduszki na obrączki w sklepie Nadzwyczajki.pl wykonane są ręcznie. Są to autorskie - niepowtarzalne projekty, których nie można spotkać w innych sklepach. Dzięki pracy ręcznej dopracowane są w każdym szczególe. Nienaganna praca krawiecka oraz artystyczne zacięcie dają piękny efekt. Poduszki te są więc nie tylko rzeczą praktyczną, ale także piękną pamiątką na lata.

Dzięki różnorodnej kolorystyce poduszek, które znajdują się w ofercie z łatwością dobierzesz tą, która wpasowuje się w Twoją barwę ślubną.


Poduszki na obrączki z haftem

poduszka na obrączki z haftem
Poduszka na obrączki z haftem
Istnieje również możliwość wykonania poduszki na obrączki na zamówienie. Poduszka taka może zostać ozdobiona haftem wykonanym komputerowo. Możemy na niej wyhaftować dowolny tekst. Zwykle są to imiona pary młodej oraz data zawarcia związku małżeńskiego.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać indywidualną ofertę!Zobacz ofertę w sklepie internetowym