Pudełko na koperty ślubne

Pudełko na koperty ślubne jak kuferek

Kuferek weselny firmy Nadzwyczajki.pl
Kuferek ślubny na koperty
z personalizowanym kartonikiem

Pomocne pudełko

Wszyscy z nas, którzy przeżyli już piękny dzień zaślubin wiedzą jak ułatwić sobie życie w tym dniu. Jednak narzeczeni nie są w stanie zaplanować każdej minuty uroczystości i przewidzieć wszystkiego. Naszą rolą jest więc podpowiedzieć...

Po uroczystości w kościele lub urzędzie jeszcze przed przejazdem na przyjęcie weselne lub już na sali goście ustawiają się w kolejce przed Młodą Parą: każdy chce złożyć życzenia, pogratulować, uścisnąć, ucałować oraz wręczyć prezent ślubny. Już kilka lat temu co raz więcej prezentów zaczęło się zmniejszać do rozmiarów koperty. Jednak niech rozmiar nie zmyli, każdy z nas zdaje sobie sprawę z wartości koperty z życzeniami. Ponieważ kieszenie Pana Młodego nie są aż tak głębokie, a suknie ślubne nie są zazwyczaj wyposażone w kieszenie w ogóle warto zaopatrzyć się w pudełko, które owe koperty pomieści.


Pudełko na koperty firmy Nadzwyczajki.pl
Pudełko na koperty ślubne
z niebieskimi różyczkami

Okrągłe, drewniane, spersonalizowane

Pudełko, które Państwu oferujemy posiada modny okrągły kształt. Wieczko, które w łatwy sposób zdejmuje się czy nakłada. Odpowiednio długi i szeroki otwór, by goście łatwością mogli wrzucić swe życzenia. Jest wykonane z eleganckiego, jasnego drewna. Co więcej: jest ozdobione satynowymi wstążkami, ręcznie robionymi różyczkami oraz spersonalizowanym kartonikiem z Państwa imionami, datą uroczystości oraz bardzo ważnym słowem: "Dziękujemy!". Dzięki takim ozdobom kolorystykę pudełka w łatwy sposób dostosować do całego wystroju wesela.

Dzięki tak wygodnemu rozwiązaniu koperty będą bezpiecznie przechowywane w jednym specjalnie do tego wyznaczonym miejscu, tworząc ślubny kuferek ze skarbami. (Proszę pamiętać, by na czas przyjęcia weselnego takie pudełko gdzieś bardzo dobrze schować.)