• Zamówiony towar jest na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Serdecznie polecam, wszystko bardzo szybko wysłane :)
  eaxene
 • Wszystko wspaniale, za kontakt ze sprzedającym daję wielką 6tkę. Zawieszki super i w ogóle ogromny POZYTYW. Oby więcej takich sprzedających.
  cieslaczyk85
 • Zawieszki na wódkę przepiękne i oryginalne. Kontakt ze sprzedawcą bardzo miły, uwzględnia wszystkie uwagi. Gorąco polecam.
  raukodin
 • Dla mnie BOMBA! ... POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM KUPUJĄCYM, EFEKT NIESAMOWITY! :)
  wronek000

Srebrne Gody

Srebrne Gody to tradycyjnie obchodzona, piękna, 25-ta rocznica pożycia małżeńskiego. Zapraszamy do przeglądnięcia oferty zaproszeń na przyjęcie Srebrnych Godów w sklepie Nadzwyczajki.pl.

srebrne gody w nadzwyczajki.pl
Srebrne Gody w Nadzwyczajki.pl

Ceny zaproszeń z personalizacją rozpoczynają się od 4,49 zł!
Koperta gratis!

przycisk zobacz ofertę w sklepie internetowym


Zaproszenia na Srebrne Gody

W sklepie internetowym Nadzwyczajki.pl znajdą Państwo specjalnie zaprojektowane na tę srebrną 25 rocznicę ślubu zaproszenie, wykonane z pięknie połyskującego perłowego papieru. Oprócz perłowego kartonu dysponujemy także papierem koronkowym, widzianym na ponizszym zdjęciu. Jest to bardzo bogate zdobienie, dzięki któremu zaproszenie nim ozdobione w wyjątkowy sposób zaprosi Twoich gości.


Zaproszenie na srebrne gody

Zaproszenie na Srebrne Gody


Winietki na Srebrne Gody

Osobom planującym zorganizować większe przyjęcie z okazji srebrnych godów polecamy zakup spersonalizowanych winietek imiennych. Są to odpowiedniki popularnych obecnie winietek ślubnych. Stawia się je na stołach podczas przyjęcia. Dzięki temu goście wiedzą, które powinni zająć miejsce przy stole. Stanowią również piękną dekorację stołu. Wiele osób potraktuje je również jako cenną pamiątkę i zabierze je ze sobą.


Zawieszki na Srebrne Gody

Jeśli osoby organizujące przyjęcie z okazji 25 rocznicy przewidują pojawienie się na uroczystości alkoholu, warto zaopatrzyć się w stosowne dekoracje butelek. N naszym sklepie dostępne są zawieszki na wódkę lub inne trunki. Wszystkie one graficznie spójne są z projektami zaproszeń i nawiązują oczywiście do nazwy obchodzonej rocznicy.


Zaproszenie na srebrne gody

Zaproszenie na Srebrne Gody w komplecie z winietką i zawieszką na alkohol


Jak zorganizować Złote Gody?

Małżeństwo obchodzące swoją 25 rocznicę ślubu, zwykle planuje zorganizować z tej okazji przyjęcie. Może mieć ono bardzo różną formę. Niektórzy decydują się na kameralne rodzinne spotkanie w zaciszu swojego domu. Inni wolą zaprosić swoich gości do restauracji na obiad lub wieczerzę. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji jubilatów.

Srebrne Gody to znakomita okazja do zorganizowania większego rodzinnego spotkania. Zapewne mile widziani będą na nim również wszyscy bliscy przyjaciele. Wszystkim tym osobom z odpowiednim wyprzedzeniem powinniśmy wysłać zaproszenia. Na takim przyjęciu wspominamy dzień, w którym zaczęła się wspólna droga tych 2 ludzi - dzień ich ślubu. Analizujemy wszystko to, co się przez te minione lata wydarzyło. No i oczywiście kreślimy ambitne plany na kolejne wspólne ćwierć wieku!


Inne Rocznice Ślubne

Więcej ogólnych informacji można znaleźć na stronie rocznice ślubne.

Gwarancja satysfakcji

Wynikająca z naszego pełnego zaangażowania - tak abyś Ty, drogi kliencie, był zadowolony z zakupów u nas.

Bezpieczeństwo

Zarejestrowana w Polsce działalność i doświadczenie w dziedzinie IT/Security.

Szybka dostawa

Szybka realizacja zamówienia to jeden z naszych priorytetów. Nas też irytują nierzetelni sprzedawcy..

Oryginalne produkty

Nasza oferta to wyłącznie autorskie projekty - wyjątkowe i dostępne tylko tutaj.