Tablica weselna

Tablica z rozmieszczeniem gości weselnych

Tablica weselna firmy Nadzwyczajki.pl
Prosta i elegancka tablica weselna

Tableau weselne

Tablica z rozmieszczeniem gości weselnych przy stołach zwana także tableau weselnym (czyt. tablo weselnym) jest kolejnym przykładem bardzo użytecznego produktu na przyjęciu. Tablica jest niejako mapą sali i daje gościom obraz - pomoc w tym gdzie się kierować po wejściu na salę. Co więcej napis na tablicy "Młoda Pata wita gości" jest bardzo eleganckim przywitaniem rodziny oraz przyjaciół.

Tablice przygotowywane na zamówienie

Oferujemy Państwu przygotowanie tablic na zamówienie. To oznacza, że kupując tablicę w sklepie nabywacie produkt, którego wygląd wspólnie ustalamy. Co raz więcej przyjęć weselnych posiada swój kolor przewodni. Chcielibyśmy wobec tego przygotować dla Państwa papeterię, w tym tablicę, która dopasuje się do całości. Zapraszamy więc do przesyłania opisów kolorów papierów, wstążek czy też innych kształtów, które moglibyśmy przygotować i ozdobić tablicę.

Oryginalna tablica

Za mocą plotera jesteśmy w stanie wyciąć proste kształty, które dodadzą tablicy wygląd oryginalny oraz niepowtarzalny (na przykład jesienne liście).

Najważniejsza jest czytelność

Naszym nadrzędnym celem podczas przygotowywanie tablic jest to, by była ona bardzo ładna i przede wszystkim bardzo czytelna.

Nasze realizacje

Tablica weselna firmy Nadzwyczajki.pl
Tablica w stylu eko

Tablica weselna firmy Nadzwyczajki.pl
Złote tableau weselne

Tablica weselna firmy Nadzwyczajki.pl
Jesienna tablica z wyciętymi za pomocą plotera złotymi i bordowymi liśćmi

Tablica weselna firmy Nadzwyczajki.pl
Tablica z kolorem przewodnim fioletowym i niebieskim