winietki chrzest roczek

Winietki imienne na Chrzest

Winietki na stół na uroczystość Chrztu Świętego

winietka na chrzest z aniołkami
Winietka na chrzest z aniołkami

Uroczystości takie jak Chrzest Święty Dziecka, pierwsze urodziny Dziecka podobnie jak śluby i wesela wymagają szczególnej oprawy. Dlatego też sklep Nadzwyczajki.pl stworzył dla Klientów ofertę winietek imiennych, które skutecznie pomogą uporządkować Gości przy stołach podczas wspomnianych uroczystości.


Sklep Nadzwyczajki.pl zapewnia

Sticker Doskonala Jakosc

Druk cyfrowy, elegancki papier, oryginalne grafiki oraz staranne, ręczne wykonanie stanowią o doskonałej jakości.

Sticker Gwarancja Unikalnosci

Każda winietka ozdobiona jest autorskimi grafiki, stąd ich wyjątkowość.

Sticker Personalizacja Gratis

Przyświeca nam zasada - 100 % personalizacji, tak by spełniać życzenia klientów.


Winietki na stół z sentencją

Winietki na stół z imionami gości, które ozdobione są uroczą, dziecięcą grafiką. Winietki te dedykowane są na takie uroczystości jak Chrzest i Roczek. Wizytówki posiadają dodatkową ozdobę w postaci sentencji, którą można zmienić. Sentencje wybierane są z zbioru sklepu, lub są proponowane przez Was. Personalizacja, czyli dostosowanie winietek do Waszego wyobrażenia jest w cenie winietki.

Chrzest Winietki imienne na stół z sentencją
Winietki na chrzest z sentencją na odwrocie


Winietki na stół z zdjęciem Dziecka

Zupełną nowością są winietki z zdjęciem Bobasa. O ile przyjemniej będzie się siedziało przy stole jeżeli otoczeni będziemy winietkami z ślicznym zdjęciem Bobasa.

Winietki imienne na chrzest ze zdjęciem
Winietka na chrzest ze zdjęciem dziecka


Bajkowe winietki na stół

Winietki na uroczystość organizowaną dla Dziecka powinny, podobnie jak zaproszenia odzwierciedlać niewinność Dziecka i jego niezakłóconą radość. Są więc kolorowe i bogate w wzory. Pełnią bardzo praktyczną rolę, a także upiększają dekorację stołu.

kolekcja bajkowych winietek na chrzest
Bajkowe winietki na chrzest


Eleganckie i stonowane wizytówki na stół

W ofercie sklepu Nadzwyczajki.pl znajdują się również winietki ozdobione grafiką elegancką i odnoszącą się do Uroczystości Chrztu Św. Kolory użyte w rysunkach są delikatne, pastelowe, a kwiaty oraz gołębie nadają wizytówkom lekkości.

eleganckie winietki na chrzest
eleganckie winietki na chrzest


Elegancki papier i połyskujący nadruk

Winietki na chrzest drukowane są na wysokiej jakości papierze. Posiadamy aż 9 rodzai eleganckiego papieru ozdobnego do wyboru. Piękna dopełnia kolorowa grafika drukowana metodą cyfrową, dzięki czemu nadruk jest idealnie ostry i połyskujący.


Personalizacja za darmo

Wizytówki na imiona gości są spersonalizowane, co oznacza, ze dostajesz winietki gotowe do użycia. Pracownik sklepu podczas realizacji zamówienia spełnia Twoje prośby i produkuje winietki według Twoich wskazówek.