zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest

Ceny już od 2,49 zł !!!

przycisk zobacz ofertę w sklepie internetowym

Eleganckie zaproszenie na chrzest z aniołkiem
Eleganckie zaproszenie na Chrzest z aniołkiem


Bajkowe zaproszenia na Chrzciny

Zaproszenia na chrzest dla chłopców
Zaproszenia na Chrzest dla chłopca i dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest w stylu bajkowym w sklepie Nadzwyczajki.pl nawiązują do niewinności malutkiego dziecka. Zaproszenia wykonane są z eleganckiego papieru - białego, perłowego lub z delikatną fakturą, na który nadrukowana jest piękna kolorowa grafika. Całość ozdabia dodatkowo satynowa wstążka w pastelowym kolorach.


Zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem Dziecka

Zaproszenie Na Chrzest Kubuś i Marysia
Zaproszenie na Chrzest z zdjęciem Dziecka
Zaproszenie na Chrzciny z zdjęciem
Zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Dzieci tak szybko rosną i zmieniają się, że warto codziennie uwieczniać ich buzie na zdjęciach. Zaproszenie na Chrzest z ich zdjęciem staje się dla całej rodziny piękną pamiątką.


Religijne zaproszenia na Chrzciny

Zaproszenia na chrzest o charakterze religijnym to kolejna kolekcja możliwa do wyboru w sklepie Nadzwyczajki.pl. Chrzest Święty to przecież przede wszystkie wydarzenie dziejące się w kościele, wydarzenie bardzo ważne dla człowieka, który za pośrednictwem Chrztu zostaje włączony w społeczność katolicką. Kolekcja złotych zaproszeń zaproszeń na Chrzest ozdobiona jest grafiką o charakterze religijnym. Jest to grafika bardzo oszczędna i elegancka.

Zaproszenie na Chrzciny z zdjęciem
Religijne zaproszenie na Chrzest


Bajkowe zaproszenia na Chrzest dla chłopców i dziewczynek

Zaproszenia na Chrzest w ofercie sklepu Nadzwyczajki.pl wyróżniają się oryginalnością - dzięki autorskim rysunkom i niebanalnemu stylowi, zaproszenia zachwycają bajkowym klimatem.

Zaproszenie na Chrzest z Aniołkiem Stróżem
Zaproszenie na Chrzest z aniołkami

Zaproszenie na Chrzest z Misiem
Zaproszenie na Chrzest z niebieską kokardką

Zaproszenie na Chrzest - Mis Zosi
Urocze zaproszenie na Chrzest z różową kokardką

Zaproszenie na Chrzest z kolorowym Aniołkiem
Zaproszenie na Chrzciny z kremową kokardką


Nadruk na zaproszeniach

Zaproszenia drukowane są na eleganckim papierze o wysokiej gramaturze. Kolorowe i pastelowe grafiki, dzięki drukowi cyfrowego delikatnie połyskują i cieszą oko pięknymi, wesołymi barwami.


Personalizacja artykułów Chrzestnych

Koszt personalizacji zaproszeń na Chrzest Święty zawiera się w cenie zaproszenia. Po złożeniu zamówienia na zaproszenia przesyłasz nam mailowo wszystkie dane do zaproszenia, które my odpowiednio komponujemy z grafiką. Pracownik sklepu dba o to, by zaproszenie w pełni zgadzało się z Twoim wyobrażeniem o jego wyglądzie. Przed przystąpieniem do finalnego druku zaproszeń, otrzymasz najpierw (poprzez e-mail) do zatwierdzenia ich elektroniczną wizualizację. Niedługo potem otrzymasz pocztą lub kurierem starannie zapakowane, gotowe do wręczenia zaproszenia na chrzest Twojego maleństwa.


Kompleksowo realizujemy zamówienia

  • Szybka realizacja zlecenia - zazwyczaj w ciągu 1 tygodnia artykuły są gotowe do wysłania;
  • Pełna personalizacja zamówień - na podstawie informacji dostarczonych przez klienta (także zdjęcie chrzczonego dziecka oraz imiona i nazwiska zapraszanych gości);
  • Szeroka gamę wzorów zaproszeń, dzięki czemu trafiamy w gusta wielu Klientów;
  • Indywidualne podejście do Klientów - często podejmujemy się wykonywać nietypowe zlecenia, tak aby urzeczywistnić wizję naszego klienta;
  • Wysoka jakość i atrakcyjne ceny!

Informacje przygotowała Anna Pinkosz.