zaproszenia na komunię

Zaproszenia na Komunię

Kolekcja zaproszeń na Pierwszą Komunię Świętą

Zaproszenia ozdobione są elementami graficznymi bezpośrednio nawiązującymi do symboli i skojarzeń z uroczystością Komunii Świętej.

Zaproszenia ręcznie robione na Twoje zamówienie.

Zaproszenie komunijne - Koronkowa Hostia

Zaproszenie komunijne - Koronkowa Hostia to elegancki perłowy papier, cudowny ornament w kształcie Hostii oraz klasyczna satynowa wstążką w kolorze kremowym.

Zaproszenie na Komunię Świętą

Zaproszenie na Komunię Świętą - Hostia

Zaproszenie - Hostia wykonane jest z eleganckiego papieru o delikatnej fakturze tkaniny. W centralnym punkcie zaproszenia naklejony jest kartonik symbolizujący Hostię, dzięki czemu zaproszenie zyskuje niepowtarzalny kształt. Dodatkowo ozdoba w postaci klasycznej kokardki z kremowej wstążki.

Zaproszenie komunijne - Hostia

Zaproszenie na Komunię Świętą - Serce

Zaproszenie - Serce to piękne ornament w kształcie serca, w którego środku widnieje Hostia. Całość wykonana z perłowego papieru oraz związana klasyczną kokardką.

Zaproszenie komunijne - Serce

Zaproszenie na Komunię Świętą - Winorośl

Zaproszenie - Winorośl, podobnie jak pozostałe zaproszenia wykonane jest z eleganckiego papieru, nadruk złotej grafiki oraz tekstu metodą cyfrową, nałożona elegancka wstążka. Wszystko to sprawia, że zaproszenie cechuje najwyższa jakość, a efekt jest niepowtarzalny.

Zaproszenie komunijne - Winorośl

Zaproszenie na Komunię Świętą - Wino i Chleb

Zaproszenie - Wini i Chleb to bezpośrednie nawiązanie do symboliki związanej z Komunią Świętą.

Zaproszenie komunijne-Wino i chleb


Organizacja Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta jest bez wątpienia wielkim wydarzeniem nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny. To wyjątkowy moment, w którym nasze pociechy po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, a więc ciało Chrystusa pod postacią chleba.

Przygotowania do ważnego dnia

Uroczystość ta jest nie tylko wielkim przeżyciem, ale także okresem zakrojonych na szeroką skalę i często bardzo gorączkowych przygotowań. Pierwsza Komunia Święta to także duże wydarzenie dla całej wspólnoty parafialnej. Dzieci przygotowują się do tego wydarzenia przez cały rok. Również dorośli muszą poczynić pewne kroki, aby dzień ten stał się wielkim wydarzeniem dla całej Rodziny i powodem do nieukrywanej radości oraz świętowania.

Przyjęcie komunijne

Sama uroczystość oraz jej otoczka, składa się z dwóch części. Pierwszą jest oczywiście Msza Święta w Kościele. Druga część to przyjęcie dla całej Rodziny. Przygotowując tą uroczystość nie możemy zapomnieć o rzeczy fundamentalnej, a mianowicie zaproszeniach. Przecież musimy w jakiś sposób poinformować wszystkich Gości o dacie, na jaką zaplanowane zostało to wielkie święto. Z drugiej strony, zdając sobie sprawę z podniosłości chwili, nie chcemy zapraszać w sposób niedbały wysyłając smsa lub maila. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku okażą się przygotowane przez nas zaproszenia na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.


Zaproszenie na Komunię

Zaproszenie na Komunię Świętą - Mozaika

Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania zaproszeń. Podstawą jest oczywiście dobrej klasy, gustowny papier. Co istotne możecie Państwo dokonać wyboru między matowym, a lśniącym rodzajem papieru. Oba typy charakteryzują się najwyższą jakością oraz gramaturą 250 g/m2. Wszystkie zaproszenia na Komunię wykonywane są metodą druku cyfrowego. To sprawia, że naniesione na nich grafiki są szczegółowe, wyraziste i zachwycające różnorodnością barw.

Ogromnym atutem jest bogaty wybór motywów zaproszeń. Oferujemy grafiki ściśle związane z charakterem uroczystości, przedstawiające hostię, winorośl czy motyw chleba i wina. Posiadamy także zaproszenia spersonalizowane pod kątem chłopca lub dziewczynki. Ciekawy element dekoracyjny stanowi satynowa wstążeczka umieszczona na stronie tytułowej. Każde zaproszenie znajduje się w eleganckiej, białej lub perłowej kopercie z nadrukiem.

Personalizacja zaproszeń na Komunię

Bardzo dużą zaletą naszego produktu jest możliwość personalizacji zaproszeń wedle Państwa wymagań i upodobań. Zaproszenia tworzymy na Państwa zamówienie co daje Wam pewność, że nie otrzymacie masowo wytwarzanego produktu, który zalegał w jakimś magazynie. Do każdego zaproszenia dodamy, przesłany przez Państwa, tekst główny oraz sentencję. Jednocześnie proponujemy pomoc w wyborze odpowiedniej, podkreślającej wagę wydarzenia, treści. Swoistą wisienką na torcie jest szybki czas realizacji zamówienia. Gwarantujemy, że nie będziecie Państwo musieli, tuż przed uroczystością, denerwować się czekając na dostawę kupionych zaproszeń.


Zaproszenie na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenie na Komunię Świętą dla dziewczynki

Ręcznie robione zaproszenia komunijne

Oferowane przez nas zaproszenia komunijne ręcznie robione, to produkt najwyższej klasy. Zapewniamy dużą swobodę w wyborze wzoru, rodzaju papieru i treści. Jednocześnie oferujemy fachowe doradztwo, preferencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Zdajemy sobie sprawę z wagi uroczystości jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Pragniemy zatem do jej wyjątkowego charakteru dostosować również nasze zaproszenia.


Obejrzyj produkty na 1 Komunię Świętą