zaproszenia ślubne

Zaproszenia na Twój ślub

Sklep internetowy Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Wykonywane są one na zamówienie klienta na podstawie jednego z wzorów zaproszeń, spośród dziesiątek projektów znajdujących się w sklepie.


  Zobacz ofertę w sklepie internetowym


Zaproszenia Ślubne firmy Nadzwyczajki.pl
Kolekcja zaproszeń na ślub firmy Nadzwyczajki.pl

Kolekcja na rok 2014

Odpowiadając na zróżnicowane gusta naszych klientów kolekcja ślubna na rok 2014 jest bardzo różnorodna. Zaproszenia zdobią oryginalne grafiki - głównie kwiatowe lub też ornamenty bazujące na kwiatowych wzorach. W kolekcji nie brakuje propozycji klasycznych prostych i bardzo eleganckich. Zaproszenia drukowane są na wysokogatunkowych papierach perłowych, błyszczących lub też matowych. Całość wykończona jest elegancką, satynową wstążką. Często stosowana jest niestandardowa forma lub też na przykład dodatek małych, dostosowywanych kolorystycznie do zaproszenia perełek.

Zaproszenie Ślubne - Kwiat Wiśni
Kwiat Wiśni

Duży wybór zaproszeń ślubnych

Eleganckie i klasyczne

W sklepie znajdują się projekty zaproszeń klasycznych, bez nadmiernych zdobień, bardzo eleganckich. Zaproszenia wykonane są zazwyczaj z papierów matowych, o wysokich gramaturach, z elegancką czcionką, z wykończeniem w postaci strojnej wstążki.

Zaproszenie Ślubne - Węzeł Miłości
Węzeł Miłości

Zielona elegancja

Piękne, eleganckie zaproszenie ślubne frezja. Eleganckie i stylowe, a jednocześnie bardzo młodzieńcze. To połączenie wiosny w sercach Państwa Młodych z klimatem na karcie zaproszeniowej. Wyróżnia się prostotą i pięknym designem. To piękny kwadratowy kartonik, który jest królem elegancji i kwintesencją dobrego smaku. Zdecydowanie dla ludzi młodych (także duchem), kochających szyk i zwracających uwagę na detale. Front doskonale komponuje się z eleganckim tekstem i stylowym pismem. To zaproszenie, na którego widok ma się wrażenie, że na świecie panuje wiosna, choćby był sam środek mroźnej zimy.

Delikatny front z motywem frezji plus piękne wypełnienie, skromne i delikatne, zakończone zieloną wstążeczką, stanowią kwintesencję zaproszenia.

Zachwyci zarówno osoby starsze, jak i młodsze.

Zaproszenie ślubne z kalką
Zielone zaproszenie ślubne - Frezja

Stylowe

W ofercie sklepu znajdują się również projekty zaproszeń stylizowanych, np. zaproszenie w stylu Vintage. Dominuje tu kolor kremowy, brązowy, ecru. Jeśli planujesz organizację ślubu i wesela w takim stylu, zaproszenia te oraz papeteria im towarzysząca idealnie dopasują się do Twojego pomysłu.

Zaproszenie na ślub w stylu vintage
Styl Vintage

Zabawne

Bazując na założeniu, że ślub to niezwykle radosne wydarzenie, dobrym pomysłem będzie wybór zabawnych zaproszeń weselnych. Zaproszenia w naszej ofercie cechuje bogactwo kolorów. Postacie jakby z kreskówek, które nadrukowywane na zaproszeniach nadają im oryginalny styl, który cieszy oczy. Do zaproszeń zabawnych można dobrać humorystyczny tekst zaproszenia.

Regionalne

Zaproszenia regionalne np. śląskie, góralskie czy łowickie przeznaczone są dla zakochanych, którzy są mocno związani ze swoim regionem i jego tradycją.
Zaproszenia w stylu regionalnym polecamy także narzeczonym organizującym swój ślub w regionie z konkretnymi tradycjami. Dzięki takiej papeterii narzeczeni przekażą gościom cząstkę tradycji tego regionu.

Góralski serdak

Opcja zaproszenia ślubnego dla górali z krwi i kości oraz z dziada pradziada. A także dla górali wyłącznie duchem. Zaproszenie w formie góralskiego serdaka rozbawi do łez, dając zapowiedź świetnej weselnej zabawy. Oczywiście w góralskim stylu - z góralską kapelą wycinającą zbójnickiego i góralskim jadłem!

To jednocześnie regionalne zaproszenie ślubne, łączące się z elementem zabawnym i rozrywkowym.

Zaproszenie góralski serdak, zawiązywane na wstążkę, to zdecydowanie opcja dla ludzi z poczuciem humoru, a jednocześnie silnie związanych z regionem górskim. Nieważne, czy są prawdziwymi góralami, czy ich miłość narodziła się w górach. Sentyment jest tu najważniejszy.

Polecamy wszystkim miłośnikom gór, prawdziwym góralom, także tym ... nizinnym!

Regionalne Zaproszenie Ślubne
Góralski Serdak

Nietypowe projekty

Dla osób lubiących nietypowe rozwiązania proponujemy zaproszenia, które niejedną osobą wprowadzą w zdumienie. Doskonałym przykładem jest zaproszenie stylizowane na korespondencję urzędową z okresu PRL. Tego typu wezwanie wydrukowane na specjalnym, postarzanym papierze stanowi nie lada atrakcję dla osób interesujących się naszą polską historią.

Rajdowe zaproszenie ślubne

Zaproszenie dla ludzi z poczuciem humoru, dla których konwencja nie jest sprawą najważniejszą. Zabawne zaproszenie ślubne jest rozwiązaniem odpowiednim dla osób wymagających, które chcą iść przez życie z uśmiechem na twarzy, dla których poczucie humoru to recepta na wszystko. To ładne, zabawne zaproszenie, o ciekawym wyglądzie, estetycznie wykonane. Jego autorstwa nie powstydziłby się Henryk Sawka. Bardzo dobrze wygląda zarówno od frontu, jak i od środka.

Niebanalne, nietypowe, z pewnością zadowoli ludzi szukających ciekawych i niestandardowych rozwiązań.

Rajdowe zaproszenie ślubne
Zaproszenie ślubne dla rajdowych kibiców

Projekty wykonywane na indywidualne zamówienie

Jeśli jeszcze bardziej pragniesz odzwierciedlić w zaproszeniach swój styl, masz pomysł na zaproszenie, którego jednak nie możesz znaleźć w żadnym sklepie - my zrealizujemy ten pomysł dla Ciebie. Czy to będzie Twój ulubiony kwiat, postać z bajki, symbol, miejsce – jesteśmy w stanie zaproponować Ci indywidualny projekt zaproszenia. Zostanie ono od podstaw przygotowane przez doświadczonych w realizacji tego typu projektów grafików.

Zaproszenie Na Zamówienie
Projekt zrealizowany na indywidualne zamówienie

Zaproszenie ze zdjęciem

Zaproszenie ze zdjęciem narzeczonych jest świetnym pomysłem, a zarazem piękną pamiątką dla Was jak i Waszych gości. Oprócz spersonalizowanego tekstu posiada przesłane przez klienta zdjęcie wprawione w jeden ze specjalnie przygotowanych szablonów dostępnych w naszym sklepie.

Inne potrzebne artykuły

Zawiadomienia ślubne

Każde zaproszenie w łatwy sposób można przekształcić w zawiadomienie. To istotna informacja dla osób chcących części zapraszanym osób wręczyć zawiadomienia. Ponieważ wszystkie artykuły z oferty weselnej wykonujemy samodzielnie w naszej pracowni, ich tekst można dowolnie zmieniać i tym samym dostosować go do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dodatki

Czasami w treści zaproszenia nie jesteśmy w stanie zawrzeć całości tekstu, które narzeczeni chcieliby przekazać gościom. Stąd eleganckim wyjściem z sytuacji jest dołączenie kartonika (wkładki) graficznie i stylowo dostosowanego do całości projektu z dodatkowym tekstem np. o preferowanych prezentach ślubnych. Klasycznym przykładem takiego dodatku jest RSVP, czyli prośba o potwierdzenie przybycia.

Koperty

Do każdego wzoru zaproszenia można także zamówić kopertę ze specjalnym nadrukiem - delikatną grafiką nawiązującą do stylistyki wybranego projektu lub po prostu z imionami zapraszanych gości. Imienna koperta jest znacznym ułatwieniem podczas napiętego okresu przygotowawczego, minimalizując ryzyko pomyłki. Jest to także rozwiązanie bardzo eleganckie.

Koperta Na Zaproszenie Ślubne
Ozdobna koperta na zaproszenie

Personalizacja

Zaproszenia w sklepie Nadzwyczajki.pl są w pełni spersonalizowane, co oznacza, że drukujemy w nich wybrane przez Ciebie teksty, sentencje, dodatkowe wiersze, imiona gości. Oznacza to również, że masz możliwość lepszego dostosowania wybranych artykułów do swoich indywidualnych potrzeb – na przykład dobierając inny kolor wstążki. Personalizacja zawiera się zawsze w cenie produktu, nie ponosisz w związku z nią żadnych dodatkowych kosztów.

Nie narzucamy minimalnej ilości sztuk, którą musisz kupić. Zrealizujemy dla Ciebie zamówienie nawet na jedno zaproszenie.