zaproszenia ślubne

Zaproszenia na Twój ślub

Zaproszenia Ślubne firmy Nadzwyczajki.pl
Zaproszenia ślubne w sklepie
Sklep internetowy Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Wykonywane są one na zamówienie klienta na podstawie jednego z wzorów zaproszeń, spośród dziesiątek projektów znajdujących się w sklepie.Zapraszam do pobrania prezentacji zaproszeń w formie PDF ze strony- prezentacja zaproszeń Nadzwyczajki.pl. Jest to wygodny sposób na przeglądnięcie naszych projektów. Każda nazwa zaproszenia jest jednocześnie linkiem, który przeniesie Państwa do strony zaproszenia w sklepie.

Projekty dostępne w sklepie

Zaproszenie Ślubne - Kwiat Wiśni
Kwiat Wiśni
W naszym sklepie zaproszenia podzielone są na kolekcje. W nowościach znajdują się wszystkie te projekty, które dopiero co ujrzały światło dzienne. Kolejne kolekcje: "Na rok 2015", "Podstawowa", "Eleganckie" zostały stworzone z kolekcji z poprzednich lat, które cały czas cieszą się dużą popularnością. Zaproszenia z kolekcji "4 pory roku" nawiązują do zielonej wiosny, makowego lata, pięknych jesiennych liści oraz zimy, kiedy króluje Dziadek Mróz. Zaproszenia ze zdjęciem dedykowane są dla par pragnących przekazać swym gościom zaproszenie wraz z pamiątkowym zdjęciem. Nietypowe oraz zabawne zaproszenia polecamy parom myślących o swej uroczystości na wesoło. Wreszcie projekty zaproszeń dla ślubów międzynarodowych.

Odpowiadając na zróżnicowane gusta naszych klientów kolekcje zawierają różnorodne pomysły zaproszeń. Są one zdobione oryginalnymi grafikami i rysunkami w przeróżnych kolorach. W kolekcji nie brakuje propozycji klasycznych prostych i bardzo eleganckich. Zaproszenia drukowane są na wysokogatunkowych papierach perłowych, błyszczących lub też matowych. Całość wykończona jest często elegancką, satynową wstążką. W projektach nierzadko zastosowane są niestandardowe formy, papiery czy dodatki.

Bardzo duży wybór

Eleganckie i klasyczne

Zaproszenie Ślubne - Węzeł Miłości
Węzeł Miłości
W sklepie znajdują się projekty zaproszeń klasycznych, bez nadmiernych zdobień, bardzo eleganckich. Zaproszenia wykonane są zazwyczaj z papierów matowych, o wysokich gramaturach, z elegancką czcionką, z wykończeniem w postaci strojnej wstążki.

Zielona elegancja

Zaproszenie ślubne z kalką
Zielone zaproszenie ślubne - Frezja
Piękne, eleganckie zaproszenie ślubne frezja. Eleganckie i stylowe, a jednocześnie bardzo młodzieńcze. To połączenie wiosny w sercach Państwa Młodych z klimatem na karcie zaproszeniowej. Wyróżnia się prostotą i pięknym designem. To piękny kwadratowy kartonik, który jest królem elegancji i kwintesencją dobrego smaku. Zdecydowanie dla ludzi młodych (także duchem), kochających szyk i zwracających uwagę na detale. Front doskonale komponuje się z eleganckim tekstem i stylowym pismem. To zaproszenie, na którego widok ma się wrażenie, że na świecie panuje wiosna, choćby był sam środek mroźnej zimy.

Delikatny front z motywem frezji plus piękne wypełnienie, skromne i delikatne, zakończone zieloną wstążeczką, stanowią kwintesencję zaproszenia. Zachwyci zarówno osoby starsze, jak i młodsze.

Stylowe

Zaproszenie na ślub w stylu vintage
Styl Vintage
W ofercie sklepu znajdują się również projekty zaproszeń stylizowanych, np. zaproszenie w stylu Vintage. Dominuje tu kolor kremowy, brązowy, ecru. Jeśli planujesz organizację ślubu i wesela w takim stylu, zaproszenia te oraz papeteria im towarzysząca idealnie dopasują się do Twojego pomysłu.

Zabawne

Bazując na założeniu, że ślub to niezwykle radosne wydarzenie, dobrym pomysłem będzie wybór zabawnych zaproszeń weselnych. Zaproszenia w naszej ofercie cechuje bogactwo kolorów. Postacie jakby z kreskówek, które nadrukowywane na zaproszeniach nadają im oryginalny styl, który cieszy oczy. Do zaproszeń zabawnych można dobrać humorystyczny tekst zaproszenia.

Regionalne

Zaproszenia regionalne np. śląskie, góralskie czy łowickie przeznaczone są dla zakochanych, którzy są mocno związani ze swoim regionem i jego tradycją.
Zaproszenia w stylu regionalnym polecamy także narzeczonym organizującym swój ślub w regionie z konkretnymi tradycjami. Dzięki takiej papeterii narzeczeni przekażą gościom cząstkę tradycji tego regionu.

Góralski serdak

Regionalne Zaproszenie Ślubne
Góralski Serdak
Opcja zaproszenia ślubnego dla górali z krwi i kości oraz z dziada pradziada. A także dla górali wyłącznie duchem. Zaproszenie w formie góralskiego serdaka rozbawi do łez, dając zapowiedź świetnej weselnej zabawy. Oczywiście w góralskim stylu - z góralską kapelą wycinającą zbójnickiego i góralskim jadłem!
To jednocześnie regionalne zaproszenie ślubne, łączące się z elementem zabawnym i rozrywkowym.
Zaproszenie góralski serdak, zawiązywane na wstążkę, to zdecydowanie opcja dla ludzi z poczuciem humoru, a jednocześnie silnie związanych z regionem górskim. Nieważne, czy są prawdziwymi góralami, czy ich miłość narodziła się w górach. Sentyment jest tu najważniejszy.
Polecamy wszystkim miłośnikom gór, prawdziwym góralom, także tym ... nizinnym!

Nietypowe projekty

Dla osób lubiących nietypowe rozwiązania proponujemy zaproszenia, które niejedną osobą wprowadzą w zdumienie. Doskonałym przykładem jest zaproszenie stylizowane na korespondencję urzędową z okresu PRL. Tego typu wezwanie wydrukowane na specjalnym, postarzanym papierze stanowi nie lada atrakcję dla osób interesujących się naszą polską historią.

Rajdowe zaproszenie ślubne

Rajdowe zaproszenie ślubne
Zaproszenie ślubne dla rajdowych kibiców
Zaproszenie dla ludzi z poczuciem humoru, dla których konwencja nie jest sprawą najważniejszą. Zabawne zaproszenie ślubne jest rozwiązaniem odpowiednim dla osób wymagających, które chcą iść przez życie z uśmiechem na twarzy, dla których poczucie humoru to recepta na wszystko.
To ładne, zabawne zaproszenie, o ciekawym wyglądzie, estetycznie wykonane. Jego autorstwa nie powstydziłby się Henryk Sawka. Bardzo dobrze wygląda zarówno od frontu, jak i od środka. Niebanalne, nietypowe, z pewnością zadowoli ludzi szukających ciekawych i niestandardowych rozwiązań.

Projekty wykonywane na indywidualne zamówienie

Zaproszenie Na Zamówienie
Projekt na indywidualne zamówienie
Jeśli jeszcze bardziej pragniesz odzwierciedlić w zaproszeniach swój styl, masz pomysł na zaproszenie, którego jednak nie możesz znaleźć w żadnym sklepie - my zrealizujemy ten pomysł dla Ciebie. Czy to będzie Twój ulubiony kwiat, postać z bajki, symbol, miejsce – jesteśmy w stanie zaproponować Ci indywidualny projekt zaproszenia. Zostanie ono od podstaw przygotowane przez doświadczonych w realizacji tego typu projektów grafików.

Zaproszenie ze zdjęciem

Zaproszenie ze zdjęciem narzeczonych jest świetnym pomysłem, a zarazem piękną pamiątką dla Was jak i Waszych gości. Oprócz spersonalizowanego tekstu posiada przesłane przez klienta zdjęcie wprawione w jeden ze specjalnie przygotowanych szablonów dostępnych w naszym sklepie.

Inne potrzebne artykuły

Zawiadomienia ślubne

Każde zaproszenie w łatwy sposób można przekształcić w zawiadomienie. To istotna informacja dla osób chcących części zapraszanych osób wręczyć zawiadomienia. Ponieważ wszystkie artykuły z oferty weselnej wykonujemy samodzielnie w naszej pracowni, ich tekst można dowolnie zmieniać i tym samym dostosować go do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dodatki

Czasami w treści zaproszenia nie jesteśmy w stanie zawrzeć całości tekstu, które narzeczeni chcieliby przekazać gościom. Stąd eleganckim wyjściem z sytuacji jest dołączenie kartonika (wkładki) graficznie i stylowo dostosowanego do całości projektu z dodatkowym tekstem np. o preferowanych prezentach ślubnych. Klasycznym przykładem takiego dodatku jest RSVP, czyli prośba o potwierdzenie przybycia.

Koperty

Koperta Na Zaproszenie Ślubne
Ozdobna koperta na zaproszenie
Do każdego wzoru zaproszenia można także zamówić kopertę ze specjalnym nadrukiem - delikatną grafiką nawiązującą do stylistyki wybranego projektu lub po prostu z imionami zapraszanych gości. Imienna koperta jest znacznym ułatwieniem podczas napiętego okresu przygotowawczego, minimalizując ryzyko pomyłki. Jest to także rozwiązanie bardzo eleganckie.

Personalizacja

Zaproszenia w sklepie Nadzwyczajki.pl są w pełni spersonalizowane, co oznacza, że drukujemy w nich wybrane przez Ciebie teksty, sentencje, dodatkowe wiersze, imiona gości. Oznacza to również, że masz możliwość lepszego dostosowania wybranych artykułów do swoich indywidualnych potrzeb – na przykład dobierając inny kolor wstążki. Personalizacja zawiera się zawsze w cenie produktu, nie ponosisz w związku z nią żadnych dodatkowych kosztów.

Minimalne zamówienie to 10 sztuk zaproszeń.