• Zamówiony towar jest na żywo jeszcze lepszy niż na zdjęciach. Serdecznie polecam, wszystko bardzo szybko wysłane :)
  eaxene
 • Wszystko wspaniale, za kontakt ze sprzedającym daję wielką 6tkę. Zawieszki super i w ogóle ogromny POZYTYW. Oby więcej takich sprzedających.
  cieslaczyk85
 • Zawieszki na wódkę przepiękne i oryginalne. Kontakt ze sprzedawcą bardzo miły, uwzględnia wszystkie uwagi. Gorąco polecam.
  raukodin
 • Dla mnie BOMBA! ... POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM KUPUJĄCYM, EFEKT NIESAMOWITY! :)
  wronek000

Zaproszenia na Twój ślub

Sklep internetowy Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Wykonywane są one na zamówienie klienta na podstawie jednego z wzorów zaproszeń, spośród dziesiątek projektów znajdujących się w sklepie.

zobacz ofertę w sklepie internetowym

Zaproszenia Ślubne firmy Nadzwyczajki.pl
Kolekcja zaproszeń na ślub firmy Nadzwyczajki.pl

Kolekcja na rok 2014

Odpowiadając na zróżnicowane gusta naszych klientów kolekcja ślubna na rok 2014 jest bardzo różnorodna. Zaproszenia zdobią oryginalne grafiki - głównie kwiatowe lub też ornamenty bazujące na kwiatowych wzorach. W kolekcji nie brakuje propozycji klasycznych prostych i bardzo eleganckich. Zaproszenia drukowane są na wysokogatunkowych papierach perłowych, błyszczących lub też matowych. Całość wykończona jest elegancką, satynową wstążką. Często stosowana jest niestandardowa forma lub też na przykład dodatek małych, dostosowywanych kolorystycznie do zaproszenia perełek.

Zaproszenie Ślubne - Kwiat Wiśni
Kwiat Wiśni

Duży wybór zaproszeń ślubnych

Eleganckie i klasyczne

W sklepie znajdują się projekty zaproszeń klasycznych, bez nadmiernych zdobień, bardzo eleganckich. Zaproszenia wykonane są zazwyczaj z papierów matowych, o wysokich gramaturach, z elegancką czcionką, z wykończeniem w postaci strojnej wstążki.

Zaproszenie Ślubne - Węzeł Miłości
Węzeł Miłości

Stylowe

W ofercie sklepu znajdują się również projekty zaproszeń stylizowanych, np. zaproszenie w stylu Vintage. Dominuje tu kolor kremowy, brązowy, ecru. Jeśli planujesz organizację ślubu i wesela w takim stylu, zaproszenia te oraz papeteria im towarzysząca idealnie dopasują się do Twojego pomysłu.

Zaproszenie na ślub w stylu vintage
Styl Vintage

Zabawne

Bazując na założeniu, że ślub to niezwykle radosne wydarzenie, dobrym pomysłem będzie wybór zabawnych zaproszeń weselnych. Zaproszenia w naszej ofercie cechuje bogactwo kolorów. Postacie jakby z kreskówek, które nadrukowywane na zaproszeniach nadają im oryginalny styl, który cieszy oczy. Do zaproszeń zabawnych można dobrać humorystyczny tekst zaproszenia.

Regionalne

Zaproszenia regionalne np. śląskie, góralskie czy łowickie przeznaczone są dla zakochanych, którzy są mocno związani ze swoim regionem i jego tradycją.
Zaproszenia w stylu regionalnym polecamy także narzeczonym organizującym swój ślub w regionie z konkretnymi tradycjami. Dzięki takiej papeterii narzeczeni przekażą gościom cząstkę tradycji tego regionu.

Regionalne Zaproszenie Ślubne
Góralski Serdak

Nietypowe projekty

Dla osób lubiących nietypowe rozwiązania proponujemy zaproszenia, które niejedną osobą wprowadzą w zdumienie. Doskonałym przykładem jest zaproszenie stylizowane na korespondencję urzędową z okresu PRL. Tego typu wezwanie wydrukowane na specjalnym, postarzanym papierze stanowi nie lada atrakcję dla osób interesujących się naszą polską historią.

Projekty wykonywane na indywidualne zamówienie

Jeśli jeszcze bardziej pragniesz odzwierciedlić w zaproszeniach swój styl, masz pomysł na zaproszenie, którego jednak nie możesz znaleźć w żadnym sklepie - my zrealizujemy ten pomysł dla Ciebie. Czy to będzie Twój ulubiony kwiat, postać z bajki, symbol, miejsce – jesteśmy w stanie zaproponować Ci indywidualny projekt zaproszenia. Zostanie ono od podstaw przygotowane przez doświadczonych w realizacji tego typu projektów grafików.

Zaproszenie Na Zamówienie
Projekt zrealizowany na indywidualne zamówienie

Zaproszenie ze zdjęciem

Zaproszenie ze zdjęciem narzeczonych jest świetnym pomysłem, a zarazem piękną pamiątką dla Was jak i Waszych gości. Oprócz spersonalizowanego tekstu posiada przesłane przez klienta zdjęcie wprawione w jeden ze specjalnie przygotowanych szablonów dostępnych w naszym sklepie.

Inne potrzebne artykuły

Zawiadomienia ślubne

Każde zaproszenie w łatwy sposób można przekształcić w zawiadomienie. To istotna informacja dla osób chcących części zapraszanym osób wręczyć zawiadomienia. Ponieważ wszystkie artykuły z oferty weselnej wykonujemy samodzielnie w naszej pracowni, ich tekst można dowolnie zmieniać i tym samym dostosować go do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dodatki

Czasami w treści zaproszenia nie jesteśmy w stanie zawrzeć całości tekstu, które narzeczeni chcieliby przekazać gościom. Stąd eleganckim wyjściem z sytuacji jest dołączenie kartonika (wkładki) graficznie i stylowo dostosowanego do całości projektu z dodatkowym tekstem np. o preferowanych prezentach ślubnych. Klasycznym przykładem takiego dodatku jest RSVP, czyli prośba o potwierdzenie przybycia.

Koperty

Do każdego wzoru zaproszenia można także zamówić kopertę ze specjalnym nadrukiem - delikatną grafiką nawiązującą do stylistyki wybranego projektu lub po prostu z imionami zapraszanych gości. Imienna koperta jest znacznym ułatwieniem podczas napiętego okresu przygotowawczego, minimalizując ryzyko pomyłki. Jest to także rozwiązanie bardzo eleganckie.

Koperta Na Zaproszenie Ślubne
Ozdobna koperta na zaproszenie

Personalizacja

Zaproszenia w sklepie Nadzwyczajki.pl są w pełni spersonalizowane, co oznacza, że drukujemy w nich wybrane przez Ciebie teksty, sentencje, dodatkowe wiersze, imiona gości. Oznacza to również, że masz możliwość lepszego dostosowania wybranych artykułów do swoich indywidualnych potrzeb – na przykład dobierając inny kolor wstążki. Personalizacja zawiera się zawsze w cenie produktu, nie ponosisz w związku z nią żadnych dodatkowych kosztów.

Nie narzucamy minimalnej ilości sztuk, którą musisz kupić. Zrealizujemy dla Ciebie zamówienie nawet na jedno zaproszenie.


Autorem tego artykułu jest Anna Pinkosz. Ostatnia aktualizacja: 1 październik 2014.

Gwarancja satysfakcji

Wynikająca z naszego pełnego zaangażowania - tak abyś Ty, drogi kliencie, był zadowolony z zakupów u nas.

Bezpieczeństwo

Zarejestrowana w Polsce działalność i doświadczenie w dziedzinie IT/Security.

Szybka dostawa

Szybka realizacja zamówienia to jeden z naszych priorytetów. Nas też irytują nierzetelni sprzedawcy..

Oryginalne produkty

Nasza oferta to wyłącznie autorskie projekty - wyjątkowe i dostępne tylko tutaj.