zawieszki na wódkę

Zawieszki na wódkę

Zawieszki: czym są oraz do czego służą

zabawne zawieszki na alkohol
Lawendowa zawieszka na butelkę

Zawieszki na wódkę weselną to ozdobne kartoniki z tekstem, które za pomocą wstążki nakładamy na butelkę wódki, wina lub innego trunku weselnego ozdabiając tym samym całą butelkę. Na kartoniku, który może przybrać dowolny kształt (kwadrat, prostokąt, kopnięty kwadrat, podwójny kartonik) nadrukować możemy dowolne teksty oraz dowolne ozdoby. Jeśli chodzi o teksty są to zazwyczaj napisy: "Wódka weselna" oraz imiona narzeczonych i data uroczystości.

Dodatkową opcją są toasty weselne, śmieszne lub bardziej poważne dostępne na stronie: księga tekstów ślubnych.

Zmiany i dopasowywanie

Swobodnie manewrować można także tym czym zawieszamy kartonik. Oprócz wstążki możemy użyć także sznurków - posrebrznych i pozłacanych, a także sznurków w stylu vintage. Wszystko zależy od tego w jakim stylu organizowane jest przyjęcie weselne.

Zawieszka biało-granatowa    Zawieszka srebrna    Zawieszka na srebrnym sznurku
Eleganckie zawieszki na wódkę

Nadzwyczajne zawieszki

zabawne zawieszki na alkohol
Zawieszka na wódkę w zabawnej stylizacji

W sklepie Nadzwyczajki.pl dostępnych jest kilkadziesiąc wzorów zawieszek. Zawieszki kwiatowe, zawieszki z wzorami - ornamentami, zawieszki stonowane, gdzie ozdobą są praktycznie tylko sam papier oraz wstążka. Na szczególną uwagę zasługują zawieszki zabawne, śmieszne i kolorowe chętnie wybierane przez naszych klientów. Do zawieszek zabawnych świetnie dopasowują się wspomniane już toasty weselne również humorystyczne.

Zakupy, zamawianie

Zawieszki w sklepie można kupić już od kilku sztuk. Są to zawieszki spersonalizowane, a ich ceny rozpoczynają się już od 0,69 zł. Wysyłamy zawieszki zawsze już gotowe do użycia, ze związaną wstążką.

Zapraszamy do przesyłania własnych pomysłów zawieszek na butelki weselne, które postaramy się zrealizować. Potwierdzamy także naszą otwartość na zmianę istniejących już projektów zawieszek, w szczególności jeżeli chodzi o kolor papieru, wstążki czy tekstu na zawieszce.