Papeteria znaczy papier

Jaką rolę pełni papier w zaproszeniu?

papier Wybierając wzór zaproszenia na ślub w sklepie internetowym czy na serwisie aukcyjnym często kierujemy się tym, co widać na pierwszy rzut oka – grafikę, wstążkę, inne ozdoby. Jest to jednak niepełny obraz, pewna część tego na co powinniśmy zwrócić uwagę. Niestety wadą zakupów internetowych jest brak możliwości dotknięcia produktu. A papier warto dotknąć, „zważyć” w ręce, dowiedzieć się jaką ma fakturę i zobaczyć jego prawdziwą barwę. Dlatego zachęcam do zamówienia próbnych zaproszeń (dostępnych na stronie – serwis próbkowy.

Papier to niezwykle ważna składowa zaproszenia ślubnego i papeterii weselnej. Coraz częściej Narzeczeni pragną kupić zaproszenie oszczędne w ozdobach, tzw. klasyczne, proste. Zgodnie z resztą z założeniem, że piękno to prostota. Tego typu zaproszenia zazwyczaj składają się z dwóch, trzech elementów: tekstu, papieru i ewentualnie jeszcze graficznego ozdobnika. I dlatego tak ważny jest papier, stanowi on niemal 50% wartości całego zaproszenia. Postanowiłam więc pokłonić mu się w tym artykule i przedstawić podstawowy podział rodzajów papieru, które używamy w naszej pracy.

Papiery perłowe

zaproszenie majestic Nadzwyczajki.pl Papiery perłowe posiadają kochany przez większość z nas blask. Jeśli zaproszenie wykonane jest z perłowego papieru praktycznie nie potrzebujemy już dodatkowych ozdób. Błyszczące drobinki widoczne w powłoce papieru są niczym satynowa sukienka Pani Młodej, maleńkie kryształki w koronkowych dodatkach czy też jak białe róże w bukiecie ślubnym. Piękny papier, idealny na ślubne okazje.Papiery matowe

zaproszenie Serdak Nadzwyczajki.pl Papiery matowe są idealne dla oryginalnych pomysłów na zaproszenie ślubne. W sklepie Nadzwyczajki.pl papier matowy typu tkanina został wykorzystany w projektach zaproszeń regionalnych. W domyśle ta faktura papieru miała nawiązywać do koszuli w regionalnym stroju, męskiej lub damskiej, nieraz wykonanej z delikatnego białego lnu czy bawełny.Papier matowy został użyty także w zaproszeniu klasycznym. Jest to rozwiązanie idealne dla tych Narzeczonych, którzy preferują stonowany styl pozbawiony zbędnego blasku, ale nadal bardzo elegancki.zaproszenie bordo Nadzwyczajki.pl

Papiery eko

zaproszenie List Nadzwyczajki.pl Papiery eko zyskały ostatnio niezwykłą popularność. Stanowią bazę zaproszenia. Projekt dzięki niemu jest surowy i bardzo oryginalny. Jest to niewątpliwie pomysł dla odważnych. Projektowi zaproszenia z tym papierem często towarzyszy równie surowy sznurek. Co więcej, w połączeniu z oryginalną grafiką tworzy zachwycającą całość, ale zachwycającą dla wybranych.Który wybrać?

Nie mnie o tym decydować :) To Wy, Narzeczeni sami jesteście najlepszymi sędziami w tej sprawie. Wydaje mi się, że jeśli nie jesteście zdecydowani na coś oryginalnego lub jeśli nie pragniecie wesela w stylu regionalnym najlepiej jest wybierać klasykę, jest to najlepszy i najbezpieczniejszy wybór. Niektórzy mówią - „wszystko jedno, to tylko zaproszenie”. „Tylko”, a jednak „aż”, bo przecież świadczy o naszym guście. Mimo iż „o gustach się nie dyskutuje” warto poszukać trochę wnikliwiej, by znaleźć ten właściwy projekt. Na szczęście nasz sklep oferuje szeroki wybór zaproszeń. Zapraszamy!

Anna Pinkosz właściciel sklepu Nadzwyczajki.pl