Ślubne pasje cz. 1 - rajdowo do ślubu

Ślub – okazja do wyrażenia siebie

Ślub to cudowne, jedyne w życiu wydarzenie, które, dzięki pasjom i zainteresowaniom narzeczonych może stać się niezwykle interesujące. Większość z nas posiada hobby, które odrywa nas od codzienności. Natomiast prawdziwe pasje to coś czym żyjemy i pochłania nas w 100%.

Ślub dla dwojga zakochanych staje się wówczas pretekstem do wyrażenia sobie. Pozwala dalszej części rodziny poznać bliżej bohaterów uroczystości, a dla samych zainteresowanych stanowić świetną frajdę.

Tym samym pragniemy rozpocząć cykl artykułów „Pasje ślubne” na temat zaproszeń ślubnych, które pozwolą narzeczonym wyrazić siebie.


Rajdowo do ślubu

Dla prawdziwych pasjonatów rajdów zespół sklepu Nadzwyczajki.pl stworzył rajdowe zaproszenie ślubne.


Rajdowe zaproszenie na ślub i wesele
Rajdowe zaproszenie ślubne


Wnętrze Rajdowego zaproszenie na ślub i wesele
Wnętrze zaproszenia dla pasjonatów rajdów


Styl zaproszenia jest zabawny. Para Młoda to wesołe i szczęśliwe postaci, które mkną wyjątkowym samochodem rajdowym po szutrowej drodze. Dlaczego wyjątkowym? Pasjonaci rajdów samochodowych bez problemu rozpoznają w nim rajdowego Forda Fiestę WRC Roberta Kubicy w charakterystycznych czerwono-białych barwach. Robert wraz ze swym pilotem Maćkiem Szczepaniakiem wziął udział w Rajdzie Polski w 2014 roku jadąc właśnie tym specjalnie malowanym pojazdem.


Ford Fiesta Roberta Kubicy
Ford Fiesta Roberta Kubicy podczas Rajdu Polski z 2014 Roku, źródło: sport.se.pl


Rajdowo, ale nadal tradycyjnie


Subaru Impreza GT
Klasyczną imprezą do ślubu

Nowoczesne zaproszenie jakim jest z pewnością nasza rajdowa propozycja nie oznacza wyzbycia się wszystkich tradycji ślubnych. Jedną z nich jest przyjazd Pana Młodego do domu Pani Młodej, a następnie wspólny wraz z gośćmi przejazd pod kościół lub urząd cywilny. Rajdowi pasjonaci nie przepuszczą takiej okazji, by pokazać się podczas tych krótkich podróży w specjalnie do tego wynajętym sportowym samochodzie. Najmodniejsze są rajdowe klasyki: Subaru Impreza oraz Mitsubishi Lancer Evo.Mitsubishi Lancer Evo
Czarne Evo w ślubnych barwach

Być może dla większości z nas będzie to niezrozumiałe jednak dla rajdowych pasjonatów charakterystyczny dźwięk silnika ulubionego samochodu oraz zapach spalin pomnoży szczęście razy dwa.

Sesja ślubna

Wynajęty samochód marzenie pozostaje z Młodą Parą aż do popołudnia czyli do sesji ślubnej. Tym samym rajdowa pasja zostaje zatrzymana w kliszy aparatu fotograficznego na tak długo jak długo przetrwają zdjęcia z uroczystości ślubnej.

- - -

Następny artykuł z cyklu „Pasje ślubne” na temat miejsca pochodzenia już wkrótce ...