koperty na zaproszenia

Koperty na zaproszenia

Koperty do zaproszeń ślubnych oraz na inne uroczystości

dekorowana koperta na zaproszenie
Dekorowana koperta na ślub
Wzbogacona oferta kopert do zaproszeń na wszystkie uroczystości zawiera ozdobne wersje kopert. Są wśród nich takie pozycje jak koperty perłowe oraz oryginalne koperty kolorowe. Zachęcamy do zakupu kopert dopasowanych do zaproszeń. O ile piękniej będą się prezentowały zaproszenia drukowane na papierze perłowym, gdy zostaną wręczone w perłowej kopercie. Ślub, chrzest czy komunia są wyjątkowymi okazjami, które wymagają i zasługują na specjalną oprawę.

Dekorowana koperta

koperta srebrna perłowa
Koperta perłowa w kolorze srebrnym
Jest to koperta, która oprócz nadruku grafiki dopasowanej do zaproszenia oraz imion gości przewiązana jest satynową wstążką. W ten sposób wręczone zaproszenie przypomina prezent. Jest to na pewno oryginalny sposób wręczenia zaproszenia bliskim.

Koperty dodają elegancji

koperta złota perłowa
Koperta perłowa w kolorze złotym
Elegancko jest wręczyć zaproszenie w pięknej kopercie. W ofercie kopert w sklepie Nadzwyczajki.pl znajdują się koperty kolorystycznie dopasowane do zaproszeń. Jest to na przykład koperta srebrna idealna na srebrne gody, lub koperta złota na złote gody lub zaproszenie ślubne "Lilia".

Nadruk dopasowany do zaproszenia

koperta z nadrukiem na komunię
Koperta z nadrukiem na Komunię
Zachęcamy do zakupu kopert z nadrukiem dopasowanym do zaproszenia. Przykładem niech będzie zaproszenie na komunię z odręcznym rysunkiem uroczej dziewczynki lub chłopca. Grafika drukowana na kopercie stanowi integralną część grafiki z zaproszenia dzięki czemu goście będą zachwyceni otrzymanym kompletem.