księga gości

Księga Gości

Księga Gości Dzięki księdze gości Młoda Para (bądź też inny solenizant, jubilat) otrzymują unikatowe życzenia odręcznie wpisane przez każdego z gości. Ręcznie zdobiona oraz spersonalizowana księga staje się bezcennym pamiętnikiem, do którego wraca się z uśmiechem w każdej chwili swojego życia, przez lata.

W ofercie sklepu znajdują się księgi z 30 stronicami, 60 stronicami, i 90 stronicami.
Księgi są wykonywane na zamówienie i w pełni spersonalizowane!

Księga gości na przyjęciu? Świetny pomysł!

Ślubna Księga Gości Księga gości jest swoistym pamiętnikiem, który pozostaje do dyspozycji gości podczas trwania całego przyjęcia. Teksty wpisywane przez nasze ciocie, wujków i przyjaciół są niejednokrotnie bardzo pomysłowe, a także wylewne. Niektórzy goście zdając sobie sprawę z nieodwracalności wpisanych słów, podchodzą do zadania bardzo ambicjonalnie i rzetelnie, główkując nie raz połowę nocy nad idealnym tekstem. Dlatego też księga gości po przyjęciu i po latach zyskuje ogromną wartość.

Jaką księgę wybrać?

Liczba stronic w księdze jest uzależniona od liczby gości. Goście wpisują życzenia zazwyczaj parami, a przyjaciele nawet całą grupą. Można założyć więc, że dla 100 gości 60-stronicowa księga będzie idealna. Kolorystykę księgi najlepiej dobrać do kolorystyki wszystkich dekoracji ślubnych i weselnych. W sklepie Nadzwyczajki.pl znajduje się kilka przykładów ksiąg w różnych kolorach. Jeśli jednak żaden kolor Ci nie odpowiada, napisz do nas – stworzymy dla Ciebie nową księgę w idealnej dla Ciebie kolorystyce.

Księgi gości od Nadzwyczajki.pl

Niebieska Księga Gości Cechą charakterystyczną naszych ksiąg jest prostota i rzetelność wykonania. Księgi składają się z okładek wykonanych z papieru o gramaturze 250 gram. Frontowa okładka jest dodatkowo ręcznie zdobiona. Księgi wypełniamy papierem, który nieprzypadkowo jest grubszy i solidniejszy – 160 gram, posiada odpowiedni kolor: biały lub écru, jest wreszcie spersonalizowany – posiada imiona Młodej Pary i datę oraz nadrukowaną ramkę czy ornament. Dzięki wyższej gramaturze wpisy nie będą przebijały czy farbowały drugiej strony kartki. Karty są ze sobą spięte funkcjonalną spiralką lub też satynową tasiemką w odpowiednim kolorze.Zobacz ofertę w sklepie internetowym