kubek na prezent

Kubek z nadrukiem na prezent

Kubek z nadrukiem jest cudownym pomysłem na prezent. Jest to jedno z niewielu dobrych rozwiązań w przypadku gdy wszystkie inne pomysły na podarunek zostały odrzucone. W sklepie Nadzwyczajki.pl znajdziecie klasyczne kubki z oryginalnymi nadrukami, będącymi naszymi autorskimi projektami. Zobaczcie sami!

Atrakcyjna cena - zaledwie 15,99 zł!


Kubek z śmiesznym kotem

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kubki z kotkami. Kotek to wdzięczne zwierzątko, na podstawie którego można stworzyć bardzo ciekawe i śmieszne rysunki. Stworzyliśmy Kotka Mruczka, który mierzy się z wieloma sytuacjami. Dzięki jego bogatej mimice bardzo obrazowo pokazuje emocje. Tak dzieje się na najpopularniejszym kubeczku: Foch i Lowe.

kubek z kotem
Kubek z zakochanym kotkiem

kubek z kotem
Kubek z kotkiem z fochem

Kubek z nadrukiem na 4 pory roku

Kubki są doskonałym pomysłem na prezent nie tylko na wszystkie okazje, ale także o każdej porze roku. Nie inaczej jest w przypadku kubeczka: 4 pory roku. Grafika na porcelanowym kubku przedstawia całoroczną historyjkę o kocie Mruczku.

kubek z kotem
Kubek na prezent z kotkiem

kubek z kotkiem
Kubek na prezent z zabawnym nadrukiem

kubek z kotkiem
Kubek z śmiesznym nadrukiem

Kubki z nadrukami dla dorosłych?

Zachęcamy Was także do przyjrzenia się kubeczkom z nadrukami gdzie bohaterami są Aniela i Kozioł. Są to kubki metaforycznie przedstawiające nie byle jakie scenki rodzajowe. Są to sytuacje jakie przydarzają się w prawdziwym życiu i warto do nich podejść z humorem. Są to też pewne stereotypy, z których nie raz śmiejemy się do rozpuku.

kubek dla dziewczyny

kubek dla chłopaka
Kolorowy kubek z oryginalnym nadrukiem

kubek dla dziewczyny

kubek dla chłopaka
Kubek dla dziewczyny lub chłopaka

Prezent dla współpracownika?

Kubek: Wrzuć luza może być trafnym prezentem dla każdego kogo dobrze znamy, dla przyjaciela, narzeczonego czy wieloletniego współpracownika. Grafika z śmiesznym kotkiem w nonszalanckich okularach mówi: wyluzuj!. Może taki kubek pomoże uspokoić skołatane nerwy w trudnych sytuacjach?

Taki kubeczek z Mruczkiem ma szanse przynajmniej na moment wywołać uśmiech. Kubeczek, który pomoże przetrwać do następnego weekendu. Jest to też świetny prezent dla kogoś bliskiego. Może nie umiemy czasem komuś powiedzieć by nie przejmował się aż tak bardzo - kubek zrobi to za nas!

kubek z kotkiem

zabawny kubek z kotkiem
Kubek dla współpracownika i nie tylko

Kubek dla zakochanych - "Wywracasz mój świat do góry nogami"

Miłość potrafi nieźle namieszać w życiu. Jeśli tak się dzieje, to oznacza, że zakochanie jest nie byle jakie. Powiedzmy o tym tej drugiej osobie za pomocą kubeczka. Niech wie jaki huragan jest w stanie wywołać :)

Będzie to na pewno świetny prezent na walentynki.

Kubek na prezent dla dziewczyny Kubek na prezent dla chłopaka

Kubek dla zakochanych