winietki weselne

Winietki Weselne


Wizytówki na stół weselny

Dzięki bogatemu zbiorowi różnokolorowych winietek weselnych każdy z Was znajdzie wizytówki pasujące do wiodącego koloru na Waszych ślubie i weselu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno winietki eleganckie i wytworne, jak i zabawne i kolorowe, a także ze zdjęciem Młodej Pary.


Ceny już od 75 groszy, pełna personalizacja w cenie winietki!
Zobacz ofertę winietek w sklepie!winietki na stół

Zielone winietki na stół "Frezja"


Eleganckie winietki imienne

Doskonałym elementem dekoracyjnym stołu weselnego będą nasze eleganckie winietki weselne. W ofercie sklepu Nadzwyczajki.pl znajduje się kilkanaście wzorów eleganckich i wytwornych wzorów wizytówek na imiona gości weselnych. Każdy wzór winietki to inny kolor papieru oraz ozdób po to by nasi Klienci bez problemu mogli znaleźć wizytówkę pasującą do wiodącego koloru ozdób na sali weselnej.


fioletowe winietki na stół

Fioletowe winietki na stół


Złote lub kremowe winietki na stół

Złote lub kremowe winietki na stół


winietki na stół

Różnobarwna winietka na stół, z dodatkiem koloru turkusowegoZabawne winietki weselne

Zabawne winietki imienne dodadzą stołu weselnemu troszkę oryginalności, dużo kolorów, rozbawią niejedne oczy. Głównym motywem zabawnych winietek w naszym sklepie są zawsze urocze wesołe i barwne postacie. Wszystkie grafiki to autorskie rysunki niespotykane w innych sklepach ślubnych.


Zabawna winietka weselna
Zabawna winietka weselna


Kolorowa winietka weselna
Kolorowa winietka weselnaWinietki ze zdjęciem

Zupełną nowością są winietki weselne z zdjęciem Młodej Pary. Przygotowaliśmy dla Was wzory, w które następnie wkomponujemy Wasze zdjęcia, by zdobiły stoły weselne. Zdjęcia przed drukiem są przez nas w minimalny sposób obrobione (szczególnie jeśli chodzi o jasność i kontrast). W przypadku winietek ze zdjęciem pełnią one już nie tylko praktyczną i ozdobną rolę na weselu - stanowią również niezastąpioną pamiątkę dla Gości.

Winietka na stół z zdjęciem Młodej Pary

Winietka na stół z zdjęciem Młodej ParyWinietki Ślubne

Różne kolory winietek ślubnych

Przygotowaliśmy dla Was wzory winietek na stół weselny różniące się kolorami, po to by każdy z Was mógł dobrać odpowiedni wzór winietki do wiodącego koloru ozdób na sali weselnej.


Niebieska winietka weselna

Niebieska winietka imienna na stół weselny


Różowe winietki ślubne

Różowa winietka imienna na stół weselny


Białe winietki ślubne
Biała winietka imienna na stół weselny


Srebrne winietki ślubne
Srebrna winietka imienna na stół weselny


Czerwone winietki ślubne
Winietka imienna na stół weselny z czerwoną kokardkąWinietki weselne z sentencją lub podziękowaniem

Winietki weselne zazwyczaj posiadają nadruk tylko na jednej stronie. Druga strona - tylna pozostaje pusta. Jest to miejsce, które z powodzeniem może zostać wykorzystane. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość nadruku na tylnich ściankach winietek sentencji miłosnej lub podziękowania dla gości.

Winietki Weselne Z Sentencjami


Ważna funkcja winietek ślubnych

Winietki ślubne pełnią bardzo praktyczną funkcję jaką jest wyznaczenie miejsca dla każdego Gościa na przyjęciu weselnym. Niedopuszczalne jest, by brakowało winietki z nazwiskiem któregoś z Gości. Dlatego też, jako sprzedawca pamiętamy o tej zasadzie i zawsze dołączamy do zamówienia jedną lub dwie winietki puste - jest to koło ratunkowe na ostatnią chwilę, kiedy to własnoręcznie można dopisać imię Gościa na winietce.

Każda winietka ozdobiona jest wyjątkową, czy to klasyczną czy zabawną grafiką, która znakomicie ozdabia i dodaje wyrazu wystrojowi sali weselnej. Zachęcamy do kupowania winietek w komplecie z zawieszkami na alkohol. Podobny wzór graficzny zarówno na winietce weselnej jak i zawieszce na wódce weselnej doda wystrojowi harmonii.

Zaproszenie ślubne, winietka i zawieszka na wódkę


Wysoka jakość winietek

Winietki ślubne drukowane są techniką laserową na wysokiej jakości papierze. Klienci mają do wyboru papier "perłowy", ekstra biały gładki i papiery z delikatną fakturą, w kolorach ecru i białym. Nadruk wykonujemy w momencie ustalenia wszystkich szczegółów zamówienia, tak aby spełniał on wszelkie wymagania naszych klientów.

  • wysoka jakość druku
  • ostry tekst i żywe kolory
  • nadruk jest trwały i nie rozmazuje się

Personalizacja winietek

Winietki weselne są produktem spersonalizowanym. Każdy klient może dostosować do własnych potrzeb rodzaj czcionki, jaką pisane są imiona Gości oraz rodzaj papieru na którym wydrukowane są winietki. Winietki przygotowywane są na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji, w tym również listy gości. Otrzymujesz produkt kompletny, który jest gotowy do ustawienia na stole weselnym.


Najlepsza oferta winietek weselnych

  • szybka realizacja zlecenia - zazwyczaj w ciągu paru dni artykuły są gotowe do wysłania
  • pełna personalizacja zamówień - na winietkach nadrukowane są imiona Młodej Pary oraz data ślubu, a także, rzecz jasna imiona Gości weselnych, akceptujemy również pomysły i modyfikacje Klientów
  • szeroką gamę wzorów winietek wśród których każdy znajdzie coś dla siebie
  • indywidualna obsługa każdego Klienta - tak aby klient został usatysfakcjonowany
  • kompleksowość wykonania zamówienia - otrzymujesz produkt gotowy do użycia
  • wysoką jakość w atrakcyjnej cenie