winietki weselne

Winietki Weselne

Winietki weselne - ich rola oraz przeznaczenie

winietki na stół
Zielone winietki na stół "Frezja"
Winietki ślubne noszą wiele nazw. Są to między innymi: wizytówki weselne lub karteczki, kartoniki weselne z imionami gości. Taka jest ich rola i przeznaczenie na przyjęciu weselnym. W obecnych czasach nie można już sobie wyobrazić przyjęć weselnych bez winietek, które bardzo skutecznie wskazują miejsce przy stole dla Gościa. Za tą skutecznością idzie pewność, że Gość usiądzie na danym miejscu i jednocześnie spora odpowiedzialność dla Narzeczonych, którzy usadzając gości muszą wiąć pod uwagę przyjaźnie, ale też spory czy waśnie poniędzy członkami rodziny.

Nadzwyczajne winietki

Tworząc winietki dla naszych kolekcji kierowaliśmy się przede wszystkim kryterium funkcjonalności, a następnie prezencji, wyglądu, dopasowania czy też koloru. Myśląc funkcjonalność mam na myśli ich czytelność oraz dopasowanie do innych ozdób weselnych. Czytelność można osiągnąć poprzez przede wszystkim dobrą jakość druku, dużą czytelną czcionkę i jej odpowiedni kolor.

Posiadamy kilkadziesiąt wzorów winietek w sklepie, które różnią się kolorami i ozdobami. Mamy nadzieję, że każdy poszukujący tej jednej właściwej odnajdzie wzór pasujący do swojego wesela.

Nasze winietki ponadto zawsze są powiązane z projektami zaproszeń, należą razem z zawieszką czy menu do danego wzoru. Dlatego też kupując zaproszenia w sklepie kwestia wyboru winietek staje się łatwiejsza.

fioletowe winietki na stół    Złote lub kremowe winietki na stół    winietki na stół
Przykłady eleganckich winietek na stół weselny

Ceny

Ceny winietek wahają się w granicach od 0,99 zł do około 2,00 zł. Jest to cena końcowa, do której należy doliczyć jedynie koszt przesyłki.

Winietki oryginalnie

Winietki można przygotować w formie standardowych, samodzielnie stojących kartoników, ale też jako listki do jabłka lub pomarańczy. Można winietki jako kartonik przytwierdzić do pralinki, położyć na szyszce, zawinąć na serwetce czy sztućcach. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Zapraszam do zobaczenia galerii i do sklepu w celu zobaczenia wszystkich wzorów kerteczek weselnych.

Winietka-listek    winietka na szyszce    winietki na pralince
Przykłady oryginalnych winietek na stół weselny

winietka z niebieską kokardką    Zabawna wineitka dla informatyka    winietka - bordowy supełek
Wineitki inne niż wszystkie

Poważniejsza rola winietki

Rolę winietki można połączyć z rolą podziękowania dla gości, drukując na odwrocie kartonika tekst z wyrazami wdzięczności za przybycie. Inną bardziej rozbudowaną formą jest wydrukowanie wewnątrz kartonika spisu podawanych potraw weselnych. Gość posiada wówczas menu na wyłączność. Na tylnej ściance winietki możemy wydrukować także sentencję, ubogacając tym samym przekaz.

Czy przydarzyło Wam się siedzieć przy jednym stole na weselu z osobami nieznajomymi? Myślę, że niejednokrotnie. Odpowiedzią na taką sytuację jest pomysł nadruku na tylnej ściance winietki imienia gościa (gdy z przodu standardowo widnieje imię i nazwisko). Dzięki temu z łatwością dojrzymy jakie imiona noszą osoby siedzące na przeciwko. Jeśli znamy już swoje imiona przełamanie lodów staje się dużo prostsze.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszam Państwa do przesyłania swoich pomysłów na winietki, które postaramy się przygotować z wykorzystaniem odpowiednich materiałów oraz technik. Ponadto jeśli nasz projekt zaproszenia nie posiada w sklepie odpowiadającej sobie winietki przygotujemy ją, nie pobierając oczywiście za to opłaty.