winietki weselne

Winietki Weselne

Wizytówki na stół weselny

winietki na stół
Zielone winietki na stół "Frezja"
Dzięki bogatemu zbiorowi różnokolorowych winietek weselnych każdy z Was znajdzie wizytówki pasujące do wiodącego koloru na Waszych ślubie i weselu. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno winietki eleganckie i wytworne, jak i zabawne i kolorowe, a także ze zdjęciem Młodej Pary.


Eleganckie winietki imienne

Doskonałym elementem dekoracyjnym stołu weselnego będą nasze eleganckie winietki weselne. W ofercie sklepu Nadzwyczajki.pl znajduje się kilkanaście wzorów eleganckich i wytwornych wzorów wizytówek na imiona gości weselnych. Każdy wzór winietki to inny kolor papieru oraz ozdób po to by nasi Klienci bez problemu mogli znaleźć wizytówkę pasującą do wiodącego koloru ozdób na sali weselnej.

fioletowe winietki na stół    Złote lub kremowe winietki na stół    winietki na stół
Przykłady eleganckich winietek na stół weselny


Zabawne winietki weselne

Zabawna winietka weselna
Zabawna winietka weselna
Zabawne winietki imienne dodadzą stołu weselnemu troszkę oryginalności, dużo kolorów, rozbawią niejedne oczy. Głównym motywem zabawnych winietek w naszym sklepie są zawsze urocze wesołe i barwne postacie. Wszystkie grafiki to autorskie rysunki niespotykane w innych sklepach ślubnych.


Winietki ze zdjęciem

Winietka na stół z zdjęciem Młodej Pary Zupełną nowością są winietki weselne z zdjęciem Młodej Pary. Przygotowaliśmy dla Was wzory, w które następnie wkomponujemy Wasze zdjęcia, by zdobiły stoły weselne. Zdjęcia przed drukiem są przez nas w minimalny sposób obrobione (szczególnie jeśli chodzi o jasność i kontrast). W przypadku winietek ze zdjęciem pełnią one już nie tylko praktyczną i ozdobną rolę na weselu - stanowią również niezastąpioną pamiątkę dla Gości.


Winietki Ślubne

Różne kolory winietek ślubnych

Przygotowaliśmy dla Was wzory winietek na stół weselny różniące się kolorami, po to by każdy z Was mógł dobrać odpowiedni wzór winietki do wiodącego koloru ozdób na sali weselnej.

Niebieska winietka weselna    Różowe winietki ślubne

Białe winietki ślubne    Czerwone winietki ślubne


Winietki weselne z sentencją lub podziękowaniem

Winietki Weselne Z Sentencjami Winietki weselne zazwyczaj posiadają nadruk tylko na jednej stronie. Druga strona - tylna pozostaje pusta. Jest to miejsce, które z powodzeniem może zostać wykorzystane. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość nadruku na tylnich ściankach winietek sentencji miłosnej lub podziękowania dla gości.


Ważna funkcja winietek ślubnych

Zaproszenie ślubne, winietka i zawieszka na wódkę Winietki ślubne pełnią bardzo praktyczną funkcję jaką jest wyznaczenie miejsca dla każdego Gościa na przyjęciu weselnym. Niedopuszczalne jest, by brakowało winietki z nazwiskiem któregoś z Gości. Dlatego też, jako sprzedawca pamiętamy o tej zasadzie i zawsze dołączamy do zamówienia jedną lub dwie winietki puste - jest to koło ratunkowe na ostatnią chwilę, kiedy to własnoręcznie można dopisać imię Gościa na winietce.

Każda winietka ozdobiona jest wyjątkową, czy to klasyczną czy zabawną grafiką, która znakomicie ozdabia i dodaje wyrazu wystrojowi sali weselnej. Zachęcamy do kupowania winietek w komplecie z zawieszkami na alkohol. Podobny wzór graficzny zarówno na winietce weselnej jak i zawieszce na wódce weselnej doda wystrojowi harmonii.


Wysoka jakość winietek

Winietki ślubne drukowane są techniką laserową na wysokiej jakości papierze. Klienci mają do wyboru papier "perłowy", ekstra biały gładki i papiery z delikatną fakturą, w kolorach ecru i białym. Nadruk wykonujemy w momencie ustalenia wszystkich szczegółów zamówienia, tak aby spełniał on wszelkie wymagania naszych klientów.

  • wysoka jakość druku
  • ostry tekst i żywe kolory
  • nadruk jest trwały i nie rozmazuje się

Personalizacja winietek

Winietki weselne są produktem spersonalizowanym. Każdy klient może dostosować do własnych potrzeb rodzaj czcionki, jaką pisane są imiona Gości oraz rodzaj papieru na którym wydrukowane są winietki. Winietki przygotowywane są na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji, w tym również listy gości. Otrzymujesz produkt kompletny, który jest gotowy do ustawienia na stole weselnym.


Najlepsza oferta winietek weselnych

  • szybka realizacja zlecenia - zazwyczaj w ciągu paru dni artykuły są gotowe do wysłania
  • pełna personalizacja zamówień - na winietkach nadrukowane są imiona Młodej Pary oraz data ślubu, a także, rzecz jasna imiona Gości weselnych, akceptujemy również pomysły i modyfikacje Klientów
  • szeroką gamę wzorów winietek wśród których każdy znajdzie coś dla siebie
  • indywidualna obsługa każdego Klienta - tak aby klient został usatysfakcjonowany
  • kompleksowość wykonania zamówienia - otrzymujesz produkt gotowy do użycia
  • wysoką jakość w atrakcyjnej cenie