złote gody

Złote Gody

Zaproszenia na Złote Gody

Złote Gody to piękna, 50-ta rocznica pożycia małżeńskiego. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych propozycji zaproszeń na złotą rocznicę.

Zaproszenia ze złotym papierem

Do produkcji zaproszeń na Złote Gody wykorzystaliśmy najlepszej jakości papiery złote oraz kremowe ze złotym połyskiem. Piękna 50-ta rocznica ślubu wymaga specjalnej oprawy, którą zapoczątkują ekskluzywne zaproszenia ze sklepu Nadzwyczajki.pl. Teksty drukowane są cyfrowo w kolorach dopasowanych do okazji, są to brązy, a także kolor przypominający antyczne złoto. Całokształt wyglądu zaproszenia wieńczą satynowe wstążki w kolorach, kremowym, brązowym i innym do wyboru.

Zaproszenie na 50 rocznicę ślubu
Zaproszenie na 50 rocznicę ślubu

Zaproszenia ze zdjęciem Młodej Pary sprzed 50 lat

Zupełną nowością w sklepie są zaproszenia ze zdjęciem Państwa Młodych sprzed 50 lat. Takie zaproszenia są pięknym wspomnieniem, a także cudowną pamiątką dla zapraszanych gości. W celu przygotowania takich zaproszeń wystarczy nam dowolny plik ze skanem zdjęcia Jubilatów. Zdjęcie jest przez nas delikatnie "obrabiane" w programie graficznym, a następnie dopasowane do ozdobnej ramki. Czarno białe zdjęcie lub w tzw. sepii pięknie komponuje się ze złotymi i brązowymi barwami.

Zaproszenie na złote gody
Zaproszenie na Złote Gody ze zdjęciem

Jak zorganizować Złote Gody?

Złote gody to jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Tak niesamowitą rocznicę ślubu większość małżonków pragnie uczcić uroczystym obiadem czy też kolacją.

Przygotowanie złotych godów

Małżonkowie, którzy obchodzą złote gody to ludzie starsi czy też w podeszłym wieku, dlatego też w organizację uroczystości muszą się włączyć dzieci jubilatów.

Jubilaci obchodzący tą okrągłą rocznicę raczej na pewno chcą rozpocząć świętowanie wraz z rodziną w kościele, gdzie odprawiona będzie msza św. w ich intencji. Termin zamówienia takiej mszy zależy od parafii i od terminu mszy. Zazwyczaj jednak warto postarać się o rezerwację intencji parę tygodni wcześniej.

Następnie trzeba się skupić na ustaleniu listy gości oraz przystąpić do ich zaproszenia. Zapraszanie gości przebiegnie najsprawniej jeśli Jubilaci zaopatrzą się w zaproszenia. Tą część organizacji uroczystości Złotych Godów sklep Nadzwyczajki.pl wykona w sposób sprawny i na najwyższym poziomie. Zamówione zaproszenia będą:

  • w pełni spersonalizowane: otrzymują Państwo zaproszenia gotowe do użycia: z nadrukowanym pełnym tekstem zaproszenia oraz z imionami gości;
  • ozdobione elegancką, nawiązującą do okazji grafiką;
  • z kopertą, w komplecie do zaproszenia. Na kopercie również mogą być wydrukowane imiona gości.
  • W końcu wykonane rzetelnie na wysokogatunkowym papierze.

W ten sposób zaproszeni goście bez żadnych problemów i bez zadawania dodatkowych pytań dotrą punktualnie na uroczystość.

Podczas organizacji obiadu czy też kolacji, szczególnie w przypadku większej liczby gości warto pomóc sobie winietkami imiennymi, które wcześniej rozmieszczone pomogą gościom zająć odpowiednie, przeznaczone dla nich, miejsce przy stole. Innymi dodatkami uroczystości złotych godów będą zawieszki na alkohol, pięknie ozdabiające butelki, oraz menu wypełnione planem posiłkowych atrakcji danego popołudnia.

Zaproszenie na złote gody
Zaproszenie na Złote Gody

Inne Rocznice Ślubów

Nieco więcej ogólnych wiadomości można uzyskać również na stronie rocznice ślubne.


Obejrzyj zaproszenia na Złote Gody